Informatikos inžinierius


Informatikos inžinierius. Inžinerija kas tai yra? Inžinerija kokiose technikos sferose taikoma? Informatikos inžinerija kas tai yra? Informatikos inžinerija ką ji apima? Informatikos inžinierija kuo skiriasi nuo informatikos? Informatikos inžinierius kas jis? Informatikos inžinierius gebėjimai. Informatikos inžinierius Kuo galima įsidarbinti? Studijos Kur mokytis? Studijos Ką reikia mokytis? Studijos Ką Išmoksite? Studijos Iš ko susideda stojamasis balas? Studijos Atsiliepimai ir karjera. Studijos Absolventai jau dirba. Išvados.


Įžanga 1. Inžinerija:1.1. Kas tai yra?1.2. Kokiose technikos sferose taikoma? 2. Informatikos inžinierija: 2.1. Kas tai yra?2.2. Ką ji apima?2.3. Kuo skiriasi nuo informatikos? 3. Informatikos inžinierius: 3.1. Kas jis? 3.2. Kokie jo gebėjimai? 3.3. Kuo galima įsidarbinti?

Studijos4.1. Kur mokytis? (KTU)4.2. Kur mokytis? (KU) 4.3. Ką reikia mokytis?4.4. Ką išmoksite?4.5. Iš ko susideda stojamasis balas? 4.6. Atsiliepimai ir karjera 4.7. Absolventai jau dirba 5. Kontaktai.

Šioje pateiktyje sužinosite, kas yra inžinerija, kur ji taikoma, ką dirba informatikos inžinieriai ir kur galima studijuoti šį mokslą.

Inžinerija- tai disciplina ir profesija, praktiškai pritaikanti fizikos, chemijos, matematikos, ekonomikos bei praktinės veiklos žinias įvairiose technikos sferose.

Informatikos inžinerija yra informacinių technologijų kūrimas, projektavimas ir taikymas konkrečiam sprendimui. Tai informatikos taikymo specialybė technologijos mokslų srityje.

Informatikos inžinierius- tai specialistas, kuris geba parinkti, suprojektuoti kompiuterinę sistemą ir moka pagrįsti savo pasirinkimą.

Baigę studijas gali dirbti: Kompiuterinių sistemų analitikais Projektuotojais Kūrėjais Diegėjais.

Klaipėdos universiteto Jūrų technikos fakulteto (JTF) Informatikos inžinerijos katedroje. Kontaktai: Tel. (8 46) 39 89 08 Faks.

  • MS PowerPoint 1568 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (709 žodžiai)
  • Universitetas
  • Audrius
  • Informatikos inžinierius
    10 - 1 balsai (-ų)
Informatikos inžinierius. (2016 m. Gegužės 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/informatikos-inzinierius.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 06 d. 07:06
×
116 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo