Informatikos ir matematikos referatas. Praktiniai darbai


Informatikos kursiniu rasymas. Praktiniai darbai informatika. Referato rasymas informatika. Matrica informatika. Matematikos praktiniai darbai. Matematinės ir trigonometrinės funkcijos access. Informatikos trigonometriniu funkciju grafikai. Informatikos praktiniu darbu uzduotys. Access formulių rašymas. Ms excel užduotys su trigonometrinėmis funkcijomis praktiniam darbui.

Įvadas. Mokyklinis testas. Formulių rašymas. Skaičiuoklės technologija: duomenų analizės programinės priemonės. Vaizdinė duomenų analizė. Užduotis. Lentelės kūrimas ir redagavimas. Užduotis. Diagramų kūrimas, formatavimas ir redagavimas. Standartinių matematinių- trigonometrinių funkcijų rašymas. Užduotis. Apskaičiuokite funkcijų y, z, h reikšmes ir nubraižykite jų grafikus. Užduotis. Viename grafike nubraižykite funkcijų y=f. (x) ir z=f. (x) kreives. Matricų funkcijos. Užduotis. Raskite atvirkštines matricas a-. , b-. Ir c-. Ir apskaičiuokite duotų (pradinių) ir gautų atvirkštinių matricų determinantus. Sudauginkite matricas: a ir a-. ; b ir c. Apskaičiuokite jų determinantus. Darbą atlikite nuo. -os lakšto eilutės. -. -oje eilutėse galite pasipraktikuoti, atlikdami pavyzdžio skaičiavimus. Lygčių sistemų sprendimas. Užduotis. Išspręskite lygčių sistemas a) ir b). Darbui skirtas blokas a. :m. Prieš tai ląstelėse h. :i. Atkartokite pavyzdžio skaičiavimą (raskite sprendinį ir jį patikrinkite). Sąrašai. Rikiavimas. Užduotis. Išrikiuoti įrašus pagal balansą (z>a), šalis (z>a), metus (didėj. ). Sukiniai. Užduotis. Sukinyje pateikite minimalų importą pagal metus ir produkcijos rūšis su galimybe pateikti jo lenteles pagal šalis. Darbas su ms access. Išvada. Literatūra.

Šiame referate yra pateikti darbo su MS Word, Excel ir Access pavyzdžiai. Referato medžiaga skirta susipažinti su šių programų naudojimu ir pritaikymu mokslinėje veikloje bei praktikoje. Kuriant referatą panaudotos asmeninės ir išmoktos praktinės žinios.

Darbo tikslas: Skaičiavimai sudaro daugumą kompiuteriu atliekamų vartotojo darbų. Skaičiuoklės technologija kaip tik ir pritaikyta įvairaus sudėtingumo skaičiavimams atlikti. Skaičiuoklės (elektroninės lentelės) viena populiariausių programų, kuria nesunkiai gali naudotis, turintieji pradinį kompiuterinį pasiruošimą, vartotojai. Skaičiuokle galima kurti lenteles, atlikti jose skaičiavimus, panaudojant įvairaus sudėtingumo formules, naudotis skaičiuoklės funkcijomis. Vartotojas, kurdamas lenteles, privalo gebėti panaudoti jose ir duomenų analizės programines priemones, kaip palyginimo, išrinkimo ir kt. Be to, labai svarbu mokėti tiksliai pasirinkti diagramas ir grafikus duomenų vaizdinei analizei, kuri vaizdžiai pristatytų analizuojamą objektą.

  • Informatika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 256 KB
  • 2012 m.
  • 13 puslapių (2606 žodžiai)
  • Universitetas
  • Informatikos ir matematikos referatas. Praktiniai darbai
    9 - 2 balsai (-ų)
Informatikos ir matematikos referatas. Praktiniai darbai. (2012 m. Birželio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/informatikos-ir-matematikos-referatas-praktiniai-darbai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 15:19
×