Informatikos kontroliniai klausimai


Kas yra daugiatomis archyvas. Klausimai informatikai. Informatikos klausimai ir atsakymai. Informatikos kontrolinio testas. Informatikos testu atsakymai 7 klasei.

Ką reiškia tokia antivirusinės programos savybė (pvz.:Norton antivirus) kaip automatinė apsauga? Kaip užtikrinti antivirusinės programos kokybišką darbą? Kas tai yra avarinio atkūrimo diskai ir kam jie naudojami? Kuo skiriasi “Trojos arklys” nuo tikrojo viruso? Kokio tipo failas dažniausiai užkrečiamas virusais? Kokius žinote plačiausiai paplitusius virusus? Kaip klasifikuojami virusai? Antivirusinių programų filtrų pagrindiniai trūkumai ir privalumai. Kokios pagrindinės kovos su virusais priemonės? Kokios pagrindinės antivirusinių programų charakteristikos? . Kaip pasireiškia virusai- programos kirmėlės?. Iš kokių septynių skirtingų simptomų galima spręsti, kad kompiuteris užkrėstas virusu? Ką reiškia tokios antivirusinės programos savybė (pvz.: Norton Antivirus) kaip Imunizavimas? Koks yra pagrindinis euristinio metodo “Blood – hound”(pėdsakių ) principas? Kam reikalingas antivirusinėje programoje virusų sąrašas Virus List? Kaip pasireiškia virusas pavadinimu Trojos arklys? Kokia informacija saugoma archyve? Kas yra daugiatomis archyvas?
  • Informatika Referatas
  • Microsoft Word 13 KB
  • 2013 m.
  • 3 puslapiai (542 žodžiai)
  • Informatikos kontroliniai klausimai
    10 - 3 balsai (-ų)
Informatikos kontroliniai klausimai. (2013 m. Birželio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/informatikos-kontroliniai-klausimai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 02:54
×