Informatikos mokytojo praktika mokykloje praktikos ataskaita


Praktikos ataskaita mokykloje. Informatikos mokytojas. Mokytojo ataskaita. Praktikos ataskaita skaidres. Mokomosios praktikos ataskaita mokykloje. Mokytoju praktikos ataskaita. 1. Sekretores praktikos ivertinimas. Ataskaita apie praktikanta. Informatikos mokytojo aprasymas.

Įstaigos veiklos analizė. Padalinio ir darbo vietos apibūdinimas. Praktikantui paskirtos užduotys. Kompiuterių tinklų struktūra įstaigoje. Kompiuterių tinklo analizė. Mokykloje naudojami serveriai. Uždaviniai atliekami ,,alytaus piliakalnio pagrindinėje mokykloje“ kompiuterio pagalba. Kelių uždavinių aprašymas. Kelios naudojamos programos. Išvados. Naudota literatūra.

Praktika buvo atlikta alytaus piliakalnio pagrindinėje mokykloje.

Beveik kiekviename kabinete yra po kompiuterį, spauizdintuvą, skenerį ir keliuose kabinetuose yra po fakso aparatą. Mokykloje kompiuteriai yra sujungti į tinklą. Tinklo fizinė topologija yra kompiuterių jungimo i tinklą būdas – fizinis išdėstymas vienas kito atžvilgiu, kuris leidžia palyginti ir klasifikuoti įvairius tinklus. Yra trys pagrindiniai topologijų tipai :

•. Magistralinis

•. Žvaigždinis

•. Žiedinis

Alytaus piliakalnio pagrindinėje mokykloje tinklų jungimas yra mišrus. Daugiausiai kompiuterių yra „informatikos“ kabinete todėl jie sujungti magistraline tinklų topologija. O kituose kabinetuose vyrauja žvaigždinis

Pagrindinė praktikos atlikimo vieta buvo „informatikos“, „sekretorės“, „skaityklų“, bei kiti kabinetai. Vykdžiau informatikos mokytojos danutės marcinkevičienės nurodymus.

Praktikantui paskirtos užduotys

Patikrinti komputerių darbą.

Sukeisti kompiuterius vietomis.

Pajunkti kompiuterį „skaityklos“ kabinete.

Patikrinti ar visuose kompiuteriuose veikia internetas.

Prijungti spauzdintuvus, fakso aparatus.

Įdiegti kompiuteriuose spauzdintuvo bei fakso programinę įrangą.

Peržiūreti ar veikia visi kompiuteriai mokykloje.

Suvesti duomenis su ms word, exell, access, powerpoint programomis.

  • Microsoft Word 483 KB
  • 2012 m.
  • 18 puslapių (2483 žodžiai)
  • Mokykla
  • Lina
  • Informatikos mokytojo praktika mokykloje praktikos ataskaita
    10 - 1 balsai (-ų)
Informatikos mokytojo praktika mokykloje praktikos ataskaita. (2012 m. Kovo 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/informatikos-mokytojo-praktika-mokykloje-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Gegužės 25 d. 15:50
×