Informatikos namų darbas 2


Pagrindines darbo su archyvu komandos. Kokios pagrindines darbo su archyvu komandos?. Kokios pagrindinės darbo su archyvu komandos. Makrokomandos word. Vgtu operacines sistemos namu darbas. Kada patogiau naudoti teksto pakeitimo rezima ?. Ip adreso dešifravimas. Centrinis procesorius 2 funkcijos. Lygiagretūs procesai tai.

Užduotys. Kas sudaro kompiuterinę sistemą? Kokias dvi pagrindines funkcijas atlieka centrinis procesorius? Kas yra lygiagretūs veiksmai ar procesai kompiuteryje? Kokie operacinių sistemų klasifikavimo kriterijai? Kokios pagrindinės programų rengimo įrangos dalys? Kokiais pagrindiniais aspektais galima palyginti os? Kaip perkelti langą į kitą darbo lauko vietą? Kaip perkelti failą iš vieno katalogo į kitą? Kokios pagrindinės darbo su archyvu komandos? Antivirusinių programų filtrų pagrindiniai trūkumai ir privalumai? Palyginkite teksto įterpimo ir pakeitimo režimus. Kada patogiau naudoti teksto pakeitimo režimą? Apibūdinkite tris pagalbinius teksto redaktoriaus elementus – teksto įvedimo žymeklį, pelės žymeklį ir teksto pabaigos požymį? Kaip su pele pažymėti simbolių seką? Kas yra celių blokas? Kas gali būti funkcijos argumentai? Kas yra makrokomanda ir kaip jos kuriamos? Kokius jūs pasirinktumėte ryšių tarp de tipus duotoje ovalinėje diagramoje? Kas yra duomenų bazių valdymo sistema? Kokie yra kompiuterinių tinklų tipai? Kokia ip adreso struktųra? Nurodykite kelis ip adresus.
  • Informatika Namų darbas
  • Microsoft Word 16 KB
  • 2011 m.
  • 8 puslapiai (1401 žodžiai)
  • Informatikos namų darbas 2
    10 - 2 balsai (-ų)
Informatikos namų darbas 2. (2011 m. Rugsėjo 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/informatikos-namu-darbas-2.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 15:56
×