Informatikos namų darbas


Bet kokie informatikos namu darbai. Informatikos darbai. Informatikos darbai namų darbas. Karviu vaikavimosi lentele.

Formatai ir stiliai. Darbas su lentelėmis. Formulių rašymas. Vietoj kelių salto atliekamas tik vienas, kad iš aukščio visa jėga panirdami į vandenį, delfinai neužkristų ant jauniklių. Paprastai po kiekvieno triuko gyvūnas yra paskatinamas žuvimi. Dabar mamytės, nors ir nedalyvauja programoje, bet reikalauja pasirodymų metu žuvytės kaip ir kiti gyvūnai, kartais juos net apstumdydamos. Treneriai teigia, kad pasirodymuose jau kaip artistės jos pradės dalyvauti apie kalėdas.

Vasara buvo dosni Lietuvos jūrų muziejaus delfinariumui: jau kurį laiką lankytojai, stebintys delfinų pasirodymą, gali gro˛ėtis ir baseine plaukiojančiais dviem ma˛ais delfinukais. Rugpjūčio 27 dieną apsivaikavo delfinariumo senbuvė glorija, o rugsėjo dieną – premija.

Kaip ir kiekvieno gyvūno jauniklis, taip ir delfinukai, žavi ir jaudina dar kūdikišku nerangumu, pažeidžiamumu ir grožiu.

24 metų glorija 1993 metais į klaipėdą atkeliavo iš sevastopolio. Vienuolikmetė premija – jau čia gimusi gabijos ir argo dukra. & čia auga ir abiejų delfinių pirmagimiai: glorija yra limos mama, premija – nojaus. Visų delfinariume gimusių jauniklių tėtis – 27 metų patinas argas, atkeliavęs į delfinariumą prieš dvylika metų.

Delfinės vaikavosi baseine, kuriame vyksta pasirodymai. Glorija – valandą ryto, premija – lygiai vidurnaktį. Glorijos jauniklis yra moteriškos lyties, o premijos – dar nežinoma. Delfinės dabar nedalyvauja pasirodymuose, saugo savo vaikus. Tad programa kiek sutrumpėjo, buvo atsisakyta kai kurių mažyliams pavojų galinčių sukelti triukų.

Vietoj kelių salto atliekamas tik vienas, kad iš aukščio visa jėga panirdami į vandenį, delfinai neužkristų ant jauniklių. J.

Patelės savo mažylius stengiasi palepinti: plaukdamos ant nugaros prilaiko juos pelekais ant pilvo. O mamoms leidžia pailsėti kitos delfinės: kai glorija ilsisi, jos mažyliu pasirūpina gabija. Premijai, kuri yra jaunesnė, iš karto po vaikavimosi, labai padėjo glorija ir gabija: jos saugojo, kad dar nekoordinuojantis judesių mažylis neatsitrenktų į baseino sieną.

Delfinukai maitinasi mamos pienu. Delfinė turi du spenelius, kurie yra pasislėpę odos raukšlėje, kad plaukiant būtų užtikrintas kuo mažesnis vandens pasipriešinimas. Jauniklis, priplaukęs prie mamos, rostrumu susiranda spenelį. Delfinių pienas yra labai kaloringas – daugiau nei dešimt kartų riebesnis už karvės pieną, rausvos spalvos ir, kaip tvirtina delfinariumo darbuotojai, žuvies skonio. Sulaukę metų delfinukai jau bandys ragauti žuvies. O maitinančiai delfinei žuvies reikia veik dvigubai daugiau nei įprastai – per parą net iki 18 kilogramų riebios stauridės ir silkės.

Delfinės mažylius įsčiose nešioja metus laiko. Vos gimę jie sveria apie 15 kilogramų, o ilgis siekia apie metrą. Patelės su jaunikliu akylai stebimos visą parą: skaičiuojama, kiek kartų mažyliai maitinosi, fiksuojami kiti gyvybiniai parametrai.

  • Microsoft Word 29 KB
  • 2010 m.
  • 7 puslapiai (601 žodžiai)
  • Universitetas
  • Muza
  • Informatikos namų darbas
    10 - 1 balsai (-ų)
Informatikos namų darbas. (2010 m. Lapkričio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/informatikos-namu-darbas.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 07 d. 01:06
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo