Informatikos praktika. Informatikos mokytojo praktika


Informatikos būreliai. Informatiko praktikos ataskaita. Informatikos burelio ataskaita. Sovietiniai komutaciniai irenginiai. Informatikos mokytojas. Komutacinio irenginio aprasymas. Komutaciniu irenginiu istorija. Smulkus uzdaviniu detalizavimas. Mokykloje atliekami uzdaviniai kompiuteriu pagalba. Kompiuteriu tinklo gedimu paieskos priemones.

Dzūkijos pagrindinės mokyklos istorija, valdymo struktūra, veikla. Valdymo struktūra. Organizacijos veikla. Valdymo struktūra, darbų apimtimi ir turinys. Kompiuterių tinklo struktūra, jo įrangos išdėstymo planas. Darbo vietų kompiuterinės įrangos analizės (darbo vietų stočių, išorinių įrenginių). Kompiuterių tinklo įrangos analizė (naudojamų technologijų, komutacinių įrenginių, kompiuterių tinklo serverių, išorinių įrenginių). Uždaviniai, atliekami kompiuterio pagalba. Dviejų uždavinių smulkus detalizavimas ir aprašymas. Naudojama taikomoji programinė įranga ir suklasifikuota pagal taikomųjų programų tipus. Naudojamų duomenų bazių analizė, aprašytas veikimas, sprendžiami uždaviniai. Originali nestandartinė naudojama programinė įranga. Naudojamos programinės ir aparatinės priemonės kompiuterių ir jų tinklo priežiūrai bei valdymui (antivirusinės programos, gedimų paieškos priemonės ir pan. ). Kokių žinių jums trūko atliekant gamybinę praktiką ir kokių įgūdžių iš jūsų buvo pareikalauta darbo metu. Išvados.

Mokyklos įkūrimo iniciatorius buvo alytaus apskrities valdybos pirmininko pavaduotojas jonas maknickas, kuris, padedant švietimo ministerijos dailės departamento direktoriui antanui žmuidzinavičiui, išrūpino leidimą atidaryti keturių klasių vidurinę mokyklą.

1918 m. Pabaigoje alytuje buvo sukurtas švietimo komitetas, į kurį įėjo mokyklų inspektoriai a. Slavėnas, arminaitė ir kt. Jie ir rūpinosi mokyklos kūrimu.

1919 m. Rugsėjo 1 d. Buvo atidaryta alytaus keturių klasių vidurinė mokykla. Metų pabaigoje mokykloje jau mokėsi 98 mokiniai. Direktoriumi buvo paskirtas kazys klimavičius. Mokykla įsikūrė buvusiame rusų artilerijos pastate nr.

1924 m. Mokykla darbą pradėjo savose medinėse patalpose dariaus ir girno gatvėje.

1923 m. Rugpjūčio 1 d. , įsteigus penktąją klasę, mokykla gavo progimnazijos vardą, o 1925 m. Rugpjūčio 1 d. Švietimo ministro įsakymu pertvarkyta į alytaus valstybinę gimnaziją. Joje mokėsi 404 mokiniai.

1927m. Gimnazija išleido 1-ąją abiturientų laidą.

Paskutiniais tarpukario metais gimnazijoje buvo dėstoma lietuvių kalba ir literatūra, vokiečių, prancūzų, lotynų kalbos, istorija, visuomenės mokslas, filosofijos pradmenys, geografija, matematika, gamta ir higiena, fizika, kosmografija, piešimas, kūno kultūra, karinis parengimas, muzika ir dainavimas, tikyba ir kt. Jau tada mokykloje vyravo humanitariniai dalykai. Gimnazijoje veikė aušrininkų, ateitininkų, skautų ir kitos moksleivių organizacijos, įvairūs būreliai. Prasidėjus sovietų okupacijai, gimnazija reformuota į sovietinio tipo dešimtmetę mokyklą.

Vokiečių okupacijos metu, 1941–1944 m. , grąžintas gimnazijos vardas ir struktūra.

Antrosios sovietų okupacijos metu, 1944 m. Iš gimnazijos sudarytos dvi mokyklos: 1-oji berniukų ir 2-oji mergaičių gimnazijos.

1949 m. Mokyklos buvo pavadintos vidurinėmis mokyklomis, tačiau berniukai ir mergaites mokėsi atskirai.

1954 m. Buvo pradėtas mišrus mokymas.

1963 m. 1-oji vidurinė mokykla buvo perkelta į naują pastatą tvirtovės gatvėje. 1967 m. Prie mokyklos pastatytas tipinis 120 vietų bendrabutis, kuriame buvo apgyvendinti moksleiviai iš alytaus apylinkių. 1983 m. Pastatytas 13 klasių priestatas su valgykla.

1995m. Mokyklai atiduotos 10-ojo lopšelio-darželio patalpos vingio g. 15a. 1965 m. Pradėtas sustiprintas prancūzų kalbos mokymas. Nuo 1923 iki 1951 m. Mokykloje pasikeitė 11 direktorių. 27-nis metus (1951 – 1978 m. ) mokyklai vadovavo vytautas daraškevičius.

  • Microsoft Word 6313 KB
  • 2012 m.
  • 19 puslapių (2896 žodžiai)
  • Kolegija
  • Inga
  • Informatikos praktika. Informatikos mokytojo praktika
    10 - 1 balsai (-ų)
Informatikos praktika. Informatikos mokytojo praktika. (2012 m. Kovo 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/informatikos-praktika-informatikos-mokytojo-praktika.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 11:04
×