Informatikos praktikos ataskaita Baltneta


Įvadas. Uab „Baltnetos komunikacijos“ struktūra, padalinių funkcijos. Uab „Baltnetos komunikacijos“ infrastruktūra ir veiklos kryptis. Įmonėje įdiegtų kompiuterizuotų elektroninių sistemų ir progresyvių bei aukštųjų gamybos technologijų analizė. Individuali užduotis. Tyrimas. Išvados. Naudotos literatūros sąrašas.

Būtent šių dviejų, prieš tai minėtų elementų sintezė, atsispindi Vilniaus Kolegijos, Elektronikos ir informatikos fakulteto sudarytoje, trijų su puse metų trukmės, koleginių pirmosios pakopos (bakalauro), Elektroninio verslo technologijos studijų programoje. Studijuojant nuolatinių studijų forma, būsimasis Informatikos inžinerius mokosi įvarius, su dėstoma disciplina susijusius teorinius modulius. Minėtoje programoje taip pat yra numatyti ir praktiniai moduliai. Vieno iš modulių tikslų - susipažinti su elektronikos, informatikos studijų programos įmonių arba įstaigų, bei jų padalinių struktūra ir veikla, išsiaiškinti progresyvias ir aukštąsias technologijas, įgyti žinių, mokėjimų ir praktinių įgūdžių technologijų srityje.

Profesinė praktika buvo atlikta UAB „Baltnetos komunikacijos“. Įmonė įkurta 1996 m. Kaune. Šiuo metu pagrindinė būstinė yra Vilniuje, Panerių g. 26. Įmonei vadovauja generalinis direktorius Mindaugas Pranskevičius. Įmonė - viena iš stambiausių IT sektoriaus paslaugų tiekėjų Lietuvoje.

  • Informatika Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 1882 KB
  • 2014 m.
  • 27 puslapiai (3379 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vilius
  • Informatikos praktikos ataskaita Baltneta
    10 - 4 balsai (-ų)
Informatikos praktikos ataskaita Baltneta. (2014 m. Birželio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/informatikos-praktikos-ataskaita-baltneta.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 16:07
×