Informatikos praktikos ataskaita TEO


Informatikos praktikos ataskaita. Įmonės apibūdinimas. Padalinio ir savo darbo vietos apibūdinimas. Įmonėje naudojamos kompiuterinės technikos bei programinės įrangos analizė. Programinė įranga įmonėje. Apie „ms windows. Enterprise“. Apie „ms office. “. Apie „internet explorer “. Apie „bmc remedy user“. Apie „peoplesoft crm client“. Praktikantui paskirtos užduotys. Modemo „pirelli“ programinės įrangos atnaujinimas. Modemo „adb“ programinės įrangos atnaujinimas. Modemo „speedtouch“ konfigūracijos atnaujinimas. Išvados. Literatūra ir informacijos šaltiniai.


Atliekant praktiką susipažinta su įmonės klientų aptarnavimo programomis, tai - BMC Remedy User ir Peoplesoft CRM System. Detaliai jų neišnagrinėta, nes tai tik darbuotojams skirti įrankiai, todėl su jomis dirbta nebuvo.

Kadangi „TEO“ įmonė yra daug susijusi su tinklais, buvo išmokta naujų dalykų apie modemus - maršrutizatorius, jų programinių įrangų atnaujinimą bei įdiegimą.

Informatikos praktikos ataskaita TEO. (2013 m. Balandžio 11 d.). http://www.mokslobaze.lt/informatikos-praktikos-ataskaita-teo.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 20:28