Informatikos praktinių darbų referatas: MS Excel


Įvadas. Skaičiuoklė ms excel. Diagramos. Matematinės,trigonometrinės ir loginės funkcijos. Matematinės, trigonometrinės funkcijos. Loginės funkcijos. Išvados. Literatūra.


„Excel“ – tai „Microsoft Office“ skaičiuoklės programa. Naudodami „Excel“ galite kurti ir formatuoti darbaknyges. „Excel“ galite naudoti duomenims stebėti, duomenų analizei skirtiems modeliams kurti, tų duomenų skaičiavimams skirtoms formulėms rašyti, tvarkyti, apdoroti lenteles, lengviau atlikti kasdienius skaičiavimus, analizuoti duomenis, pavaizduoti informaciją grafiškai. Darbas atliekamas atverstos darbo knygos lape.

Formulės yra lygtys, padedančios pateikti informaciją, atlikti skaičiavimus, veiksmus su kitų langelių turiniu, patikrinti sąlygas. Funkcija yra speciali komanda, kuri palengvina tipinių veiksnų užrašymą. Skaičiuoklė turi daugiau kaip 300 įvairiausių funkcijų, jos skirstomos į grupes: datų ir laiko, finansinės, duomenų bazių ir sąrašų analizės, informacinės, loginės, statistikos, matematikos ir trigonometrijos ir daugelį kitų.

Loginės funkcijos naudojamos paskaičiuoti tenkinamas ir netenkinamas sąlygas. Paprasčiausia yra funkcija IF. Naudodamiesi šioje programoje esančiomis funkcijomis gali greitai ir teisingai atlikti matematinius veiksmus.

Praktinės užduotys, kurias mes atliekame per informatikos pamokas padeda geriau įsisavinti teorinę medžiagą apie: skaičiuoklę MS Excel, lentelių ir diagramų kūrimą, matematinių, trigonometrinių ir loginių funkcijų skaičiavimą. Visos šios sukauptos žinios ir praktika, labai naudinga tolimesniam darbui su MS Excel programa bei rašant baigiamuosiuos darbus.

  • Informatika Referatas
  • Microsoft Word 163 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (727 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dovydas
  • Informatikos praktinių darbų referatas: MS Excel
    10 - 3 balsai (-ų)
Informatikos praktinių darbų referatas: MS Excel. (2017 m. Gegužės 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/informatikos-praktiniu-darbu-referatas-ms-excel.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 04:36
×