Informatikos referatas informatika studijose


Informatikos referatas asu. Informatikos referatas asu skaidres. Microsoft excel skaičiuoklė informatikos referatas. Referatas asu. Informatikos referato ivadas. Skaiciuokle referatai. Matematines skaiciuokles internete apibendrinimas. Informatikos referatu temos. Informatikos referatas su skaidrėmis nemokamai. Asu referatai.

Puikus informatikos referatas pirmakursiams, darbas buvo pristatytas asu ir gavo labai gera ivertinimą. Turinį sudaro skaičiuoklė, duomenų bazės, ir isvados. O jos skirstosi dar i mazesnius paragrafus. Turinys. Įvadas. Skaičiuoklė. Skaičiuoklės pagrindai. Lentelių ruošiniai. Matematinės formulės ir jų grafikai. Sąrašai. Prognozavimas. Rikiavimas. Filtravimas. Grupavimas. Duomenų bazės. Duomenų bazių samprata. Lentelių projektavimas ir jų ryšiai. Išvados. Literatūra.

Informacinės technologijos labai pakeitė žmonių gyvenimą automatizuotais įrengimais, kurie įvairius darbus geba atlikti žymiai greičiau ir tai negali prilygti žmogaus darbui. Šiais laikais gyventi be informacinių technologijų yra neįmanoma. Jos apima ne tik kasdieninį žmonių gyvenimą, bet ir darbą. Todėl visuomenėje atsirado didžiulis poreikis mokintis informatikos mokslų.

Informatika – mokslas apie informacijos perdavimą, kaupimą, saugojimą ir apdorojimą. Pagrindinė informacinių technologijų paskirtis – parengti asmenis gyventi informacinėjevisuomenėje, ugdyti informacinę kultūrą bei informacinį išprusimą, akcentuojant kompiuterinių technologijų taikymą.

Kyla problema, kad ne visi žmonės moka naudotis informacinėmis technologijomis, todėl pravartu išsiaiškinti kai kuriuos informacinių technologijų ypatumus.

Darbo tikslas. Išsiaiškinti pagrindinius informatikos studijose ypatumus.

  • Microsoft Word 183 KB
  • 2012 m.
  • 14 puslapių (2041 žodžiai)
  • Universitetas
  • Informatika
  • Informatikos referatas informatika studijose
    8.6 - 5 balsai (-ų)
Informatikos referatas informatika studijose. (2012 m. Kovo 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/informatikos-referatas-informatika-studijose.html Peržiūrėta 2020 m. Gruodžio 03 d. 10:02
×
35 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo