Informatikos samprata ir Microsoft Excel panaudojimas


Įvadas. „Microsoft Excel“. Funkcijos. Loginė funkcija if. Duomenų masyvai, apdorojimas, apibendrinimas. Filtrai. Duomenų rūšiavimas. Sukiniai. Tarpinių skaičiavimų (santraukų) sudarymas. Prognozavimas. Funkcija trend. Funkcija grown. Access programa. Ryšiai. Ataskaitos. Išvados. Literatūra.


Funkcijos vardas gali būti rašomas tiek didžiosiomis tiek ir mažosiomis raidėmis. Po vardo skliausteliuose išvardijami funkcijos argumentai.

Jei turite pagrįstus duomenis, prognozavimas gali padėti numatyti kokie jie bus vėliau. Prieš pradedant naudoti prognozavimo funkcija, svarbu turėti gerą brėžinį. Jį gauname pasižymėjus norimus duomenis ir pasirinkus linijinę diagramą. Tada pasinaudojus dešiniuoju pelės klavišu, uždedame krypties liniją. Pasirenkame, kad rodytų grafike formulę ir R2.

Į komandos laukelius atitinkai surašome, ko iš mūsų reikalauja. Žinomi y – tai žinomos mūsų reikšmės. Žinomi x – tai eilės numeris, kiek yra žinomų y. Ir nauji x – tai visi eilės numeriai. Labai svarbu, suvedus duomenis klavetūroje spausti mygtukus CTRL+SHIFT+ENTER ir pirmiausia reikia atleisti mygtuką ENTER, o vėliau visus kitus.

Funkciją GROWTH į funkcijos langą vedame taip pat kaip ir funkcijos TREND.

Galite kurti lentelių ryšį lange Ryšiai arba vilkdami lauką į duomenų lapą iš srities Laukų sąrašas. Kai kuriate lentelių ryšį, nereikalaujama įprastų laukų vadinti tais pačiais pavadinimais, nors taip dažnai atsitinka. Tačiau įprastų laukų duomenų tipas turi būti toks pat. Jei pirminio rakto laukas yra laukas Automatinis_numeravimas, išorinio rakto laukas taip pat gali būti laukas Skaičius, jei ypatybė Lauko dydis (FieldSize) abiejuose laukuose yra tokia pati. Pavyzdžiui, laukai Automatinis_numeravimas arba Skaičius gali sutapti, jei ypatybė Lauko dydis (FieldSize) abiejuose laukuose yra ilgasis sveikasis skaičius. Kai abu įprasti laukai yra laukai Skaičius, jų ypatybės parametras Lauko dydis (FieldSize) turi būti toks pat.

  • Microsoft Word 578 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (1458 žodžiai)
  • Universitetas
  • Indrė
  • Informatikos samprata ir Microsoft Excel panaudojimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Informatikos samprata ir Microsoft Excel panaudojimas. (2019 m. Lapkričio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/informatikos-samprata-ir-microsoft-excel-panaudojimas.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 29 d. 03:34
×
107 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo