Informavimo sistema


Komunikacijų skaidrės. Informavimo sistema, delegavimas, kontrolė. Komunikacija organizacijoje - tai pasikeitimo informacija. Klasikinis požiūris komunikaciją organizacijoje apibrėžia daugiau kaip valdymo įrankį. Šiuolaikinis požiūris - pasikeitimas informacija traktuojamas jau ne kaip priemonė. Pasikeitimo informacija procese galima išskirti 4 pagrindinius elementus siuntėjas. Pasikeitimas informacija susideda iš 5 etapų idėjos. Vertikali komunikacija. Komunikacija “žemyn” vyksta. Horizontali komunikacija. Keitimasis informacija vyksta tarp asmenų. Delegavimas. Delegavimas – tai formalios valdžios suteikimas kitam asmeniui bei atsiskaitomybė už įvykdytą konkrečią veiklą [. Delegavimo nauda organizacijai. Kuo daugiau užduočių vadovai gali deleguoti. Efektyvaus delegavimo principai. Pasirinkite tinkamus. Prastas ir neefektyvus delegavimas. Organizacijoje tvyranti nuolatinė įtampa Daug įsakymų. Kontrolės formalioji pusė - tai planinės - reikiamos ir faktiškosios būklės palyginimas [. Kontrolės principai. Ekonomiškumo principas kontrolės sąnaudos turi būti mažesnės už jos teikiamą naudą. Lankstumo principas. Kontrolės rūšys. [4 p. 265]. Literatūra. Adamonienė R.


Keitimasis informacija vyksta tarp asmenų, esančių tame pačiame organizacijos hierarchiniame lygmenyje Pagrindinės funkcijos: užduočių koordinavimas; problemų sprendimas; konfliktų šalinimas [1; p. 100].

Pasirinkite tinkamus asmenis, kurie realiai galėtų atlikti deleguojamas užduotis; Būtina nuolatinė komunikacija su darbuotojais; Suvokite skirtumą tarp delegavimo ir užduoties numetimo; Aiški užduotis ir terminai; Raginkite darbuotojus ne tik informuoti apie iškilusias problemas, bet kartu pasiūlyti ir keletą problemos sprendimo būdų [3; p. 63].

Organizacijoje tvyranti nuolatinė įtampa Daug įsakymų; Vadovo dirbami viršvalandžiai; Nuolatinis pavaldinių kritikavimas; Perdėta kontrolė arba kontrolės stoka, Neįgyvendinami planai [3; p. 61].

  • Komunikacijos Skaidrės
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • Robin
  • 18 puslapių (533 žodžiai)
  • Komunikacijų skaidrės
  • MS PowerPoint 2452 KB
  • Informavimo sistema
    10 - 5 balsai (-ų)
Informavimo sistema. (2015 m. Rugpjūčio 09 d.). http://www.mokslobaze.lt/informavimo-sistema.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 22:24