Infrastruktūra, kaip paslauga (debesų kompiuterija)


Įvadas. Debesų kompiuterija. Rizika. Privalumai. Debesų kompiuterijos infrastruktūros paslauga. Debesies pagrindas. Debesies infrastruktūros servisai. Įmonės teikiančios debesų kompiuterijos paslaugas. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas.


Priemonės: konspektas, mokomasis kompiuteris su www prieiga, spausdintuvas, virtualios įmonės duomenys.

Privatūs, viešieji, hibridiniai debesys maišysis dar smarkiau.

Reguliaciniai sutikimai – užsitikrinimas, kad tiekėjas nusiteikęs priimti išorinį auditą ir rūpinasi saugumo sertifikatais;

Duomenų segregacija – pasitikrinimas, kad šifravimas galimas visose fazėse ir jis sukurtas patyrusių profesionalų;

Nenutrūkstamumas pasiekiamas per efektyvesnį resursų naudojimą, efektyvesnes sistemas ir pan.

Dropbox: Šiuo metu Dropbox yra geriausiai debesų saugojimo serverio paslauga pasaulyje. Paprasta naudojimo bei galima rasti beveik kiekvienoje platformoje. Dropbox suteikia iš 2 GB laisvos vietos debesų saugojimo kiekvienam vartotojui bei gali išplėsti iki 16 GB papildomos laisvos vietos, naudodami Dropbox su draugais.

Google Drive: Debesis saugojimo paslaugos iš paieškos giganto „Google“ suteikia jums 15 GB laisvos vietos, kurios sudaro papildomos programos, pavyzdžiui, „Gmail“, „Google“ Plus ir t.t., kartu su „Google“ diską. „Google“ diskas leidžia jums saugoti, dalintis ir redaguoti failus. Jūs taip pat gali bendradarbiauti ir dirbti kartu su kitais tvarkant failus.

Box yra populiarus tarp asmenų, Box yra populiarus tarp verslo vartotojų. Box suteikia iš 10 GB laisvos vietos asmeniniam naudojimui. Su asmeninę sąskaitą galite įkelti failus mažesnius nei 250 MB į debesį.

Mega: Mega ateina iš karto labai populiarus failą vadovavimo paslaugų megaupload.com. Po megaupload.com buvo uždaryta buvo išleista Mega, debesys saugojimo paslaugų. Mega suteikia 50 GB laisvos vietos debesys saugojimo klientui.

Copy: Barracuda Networks kompiuterinių duomenų saugojimo kompanija padarė įsiveržimas į debesis saugojimo serverius su Copy. Copy suteikia 15 GB laisvos debesys saugojimo vietos kiekvienam vartotojui ir papildomai suteikdavo po 5 GB laisvos vietos už kiekvieną naujai prisijungusį klientą. Nėra varžymo limitų saugojimo serveriu.

ADrive: ADrive suteikia jums įspūdingas 50 GB laisvos vietos debesų saugojimo su asmenine sąskaita. Naudojantis asmenine sąskaita suteikiamos geresnės sąlygos kaip ADrive 16 GB failų įkėlimai ir jų naudojimas su „Android“ ir „iOS“ apps.

Bitcasa: Bitcasa yra debesys saugojimo paslauga, kuri nustato duomenų privatumą pagal kliento poreikius. Visi duomenys, kuriuos saugo nuo Bitcasa yra šifruojami prieš įkeliant ir tik vartotojas gali juos peržiūrėti. Bitcasa suteikia 20 GB laisvos vietos debesys saugojimo vartotojas gali prisijungti prie savo duomenų iš 3 skirtingų prietaisų.

  • Informatika Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 43 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (2344 žodžiai)
  • Ričardas
  • Infrastruktūra, kaip paslauga (debesų kompiuterija)
    10 - 9 balsai (-ų)
Infrastruktūra, kaip paslauga (debesų kompiuterija). (2016 m. Balandžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/infrastruktura-kaip-paslauga-debesu-kompiuterija.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 14:56
×