Injekcijos į odą ir poodį


Injekcijos į odą ir poodį. Injekcijos į odą. Vaistai (0,1ml) yra švirkščiami į odos dermos sluoksnį. Injekcijų į odą tikslai. Nustatyti alergiją vaistams Atlikti tuerkulino reakciją (Mantu mėginys Injekcijos į odą vietos. Dilbio vidinio paviršiaus vidurinis trečdalis Apatinė mentės sritis Viršutinė krūtinės dalis. Svarbu! ! ! Į odą galima sušvirkšti nuo 0,1 iki. Injekcija į poodį. Poodyje yra gausu puraus jungiamojo audinio. Poodinė injekcija atliekama. Išoriniame žasto paviršiuje Šlaunies priekinio paviršiaus viduriniame trečdalyje Pilvo, menčių srityje. Injekcijų vietos turi. Vaistai į poodį yra leidžiami. Vaistai į poodį. Suimti audinius į raukšlę aplink injekcijos vietą arba odą ištempti. Švirštai. Poodinei injekcijai dažniausiai naudojamas iki 2ml talpos švirkštas ir 23-26 numerio adatos.


Vaistai (0,1ml) yra švirkščiami į odos dermos sluoksnį.

Nustatyti alergiją vaistams; Atlikti tuerkulino reakciją (Mantu mėginys); Vakcinuoti; Pirmasis vietinės anestezijos etapas;.

Į odą galima sušvirkšti nuo 0,1 iki 0,5 ml atitinkamo tirpalo; Sušvirkštus odoje susidaro papulė, kuri per 1/2 - 1 val. rezorbuojasi; Papulės dydis priklauso nuo suleisto skysčio kiekio; Jei švirkščiant papulė nesusidarė arba pasirodė kraujas dūrio vietoje, vadinasi adata pataikė po oda ir injekciją reikia kartoti;.

Vaistai į poodį yra leidžiami dviem būdais: Pirmasis: jei vaistai bus leidžiami 45laipsnių kampu liesiems ligoniams, švirkšto cilindrą laikyti reikia dešinės rankos nykščiu, didžiuoju ir bevardžiu pirštais adata aukštyn, smilių dėti ant adatos kaniulės, mažylį - ant stūmoklio pagrindo. Antrasis: jei vaistai bus leidžiami 90laipsnių kampu apkūniems ligoniams, švirkštą laikyti reikia vertikaliai adata žemyn. Mažyliu prilaikyti adatos kaniulę, o smilių dėti ant stūmoklio pagrindo, o nykščiu, didžiuoju ir bevardžiu pirštais prilaikyti švirkšto cilindrą.

  • MS PowerPoint 1577 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (402 žodžiai)
  • Universitetas
  • Radvilė
  • Injekcijos į odą ir poodį
    10 - 2 balsai (-ų)
Injekcijos į odą ir poodį. (2019 m. Birželio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/injekcijos-i-oda-ir-poodi.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 22 d. 09:54
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo