Inkasavimas


Verslo projektas. įmonės nauja veikla -inkasavimo paslauga. Įmonės aprašymas. Informacija apie projektą. Prioritetas. Projekto santrauka. Projekto aprašymas. Projekto tikslai ir uždaviniai. Projektų tikslų ir uždavinių įgyvendinimo būdai. Darbų sąrašas. Laukiami rezultatai. Įvertinimo kriterijai. Įvertinimo būdai. Turimi resursai. Projekto partneriai. Projekto sąmata. Išvados.

Įvairias saugos paslaugas teikianti EUROCASH1, UAB įvertinusi Lietuvos rinkos galimybes veiklai plėtoti, nusprendė pasiūlyti klientams naują paslaugą – inkasaciją.

Inkasavimo paslaugas Lietuvoje teikia tik 1-a įmonė - UAB „G4S Lietuva“. Tokiu budu rinkoje bus tik vienas konkurentas. Konkurencija šioje rinkoje dar nėra didelė Šios paslaugos yra didėlė paklausa. Naujos technologijos įdėgimas suteiks klientams kokybišką saugią paslaugą. Inkasacijos paslauga – perspektyvus verslas, nes vis daugiau Lietuvos bendrovių atsisako joms nebūdingų funkcijų ir perleidžia jas profesionalams. Sukurius šią paslaugą jau yra potencialus klientai, pavyzdžiui MAXIMA LT, UAB prekybos tinklas.

EUROCASH1, UAB tikslas – tapti veinu iš rinkos, atitinkančios bendrovės veiklos sritį, lyderiu Lietuvoje. Šiuo metu EUROCASH1, UAB užsiima fizine ir elektronine asmenų ir turto apsauga. Tačiau norint tapti saugos profesionalais ir klientams teikti visas paslaugas susijusias su sauga iškilo poreikis teikti ir inkasavimo paslaugas. Inkasacijos paslauga – tai yra perspektyvus verslas, nes vis daugiau Lietuvos bendrovių atsisako joms nebūdingų funkcijų ir perleidžia jas profesionalams. Taip pat reikia atkreipti dėmesį į tai, kad, konkurencija šioje rinkoje dar nėra didelė. Tokiu būdu įmonė gali pasiekti didesnį pelną ateityje bei geriau įsitvirtinti saugos srityje.

Užimti tvirtas pozicijas rinkoje tapti vieni iš rinkos, atitinkančios bendrovės veiklos sritį, lyderiu Lietuvoje padidinti bendrovės apimtis ir pajamas kokybiškai teikti paslaugas pritaikant pasaulinę praktiką pritraukti kuo didesnį klientų skaičių.

  • Ekonomika Skaidrės
  • MS PowerPoint 320 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (863 žodžiai)
  • Renata
  • Inkasavimas
    10 - 4 balsai (-ų)
Inkasavimas. (2016 m. Sausio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/inkasavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 23:41
×