Inovacijos Automobilių tinklas projektas


Problema. Problemos medis. Mediatoriai ir moderatoriai. Inovacija. Automobilių tinklas.

O tokia amžiaus grupė Lietuvoje sudaro daugiau negu 35% vairuotojų. Nesilaikant saugaus atstumo ir pridėjus neatidu vairavimą, telefoninius pokalbius, ar perėjusia gražia mergina šalikele, gauname tiksinčia bombą. Dažnos avarijos įvyksta, nepasvėrus galimybių, kaip automobilis važiuoja per greit arba vairuotojas pervertina stabdymo kelio ilgi. Nepatyręs vairuotojas taipogi ne naujiena, chuliganiškas vairavimas ar blogiau Alkoholis visa tai sutinkamas faktorius kasdien kelyje.

Automobilių tinklas – tai Prietaisas įmontuojamas i automobilio kompiuteri, kuris realiu laiku bendrauja su kitais automobiliais esančiais greta. Komplekte reikalinga ir mažos įmontuojamos kameros tiek automobilio priekyje, tiek salono viduje. Jos papildomai skanuoja kur žiuri vairuotojas ir kur jo rankos, kamera lauke (automobilio priekyje) stebi priešais važiuojančio automobilio judėjimo trajektorija ir atstumą su minimalia paklaida. Pats kompiuteris „bendrauja“ su kitais automobiliais ir skanuoja jų vairuotojų veiksmus.

Ši inovacija yra puikus būdas avarijų skaičių sumažinti iki minimumo, per didelis greitis, netinkamas atstumas, nukreiptas dėmesys taptu nebaisus. Vairuotojas A 50km/h greičiu o vairuotojas B 100km/h automobiliu tinklo kompiuteriai išanalizavę situaciją ir tai, kad būtina pradėti stabdyti dabar norint išvengti avarijos pradeda lėtinti greiti ir stabdyti remiantis atstumo rodmenimis.

  • Microsoft Word 74 KB
  • 2015 m.
  • 8 puslapiai (792 žodžiai)
  • Kolegija
  • Tomas
  • Inovacijos Automobilių tinklas projektas
    10 - 4 balsai (-ų)
Inovacijos Automobilių tinklas projektas. (2015 m. Kovo 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/inovacijos-automobiliu-tinklas-projektas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 20 d. 17:30
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo