Inovacijos Socialinė atskirtis


Socialinės atskirties sąvoka ir rūšys. Socialinės atskirties priežastys. Socialinės atskirties matavimas. Ką lemia socialinė atskirtis. Nedarbas 2013 2014. ketvirčiais. Socialinės atskirties rodikliai. Socialinės atskirties struktūra etapai. Socialinės atskirties etapai. faktorių ryšiai su tikslu. Inovacijos pelnas , kurį gaučiau aš.

Socialinė atskirtis gali vykti ekonominėje, socialinėje, kultūrinėje ir politinėje sferose. Jungtinės Karalystės Tarptautinės plėtros departamentas socialinę atskirtį įvardija kaip procesą, kurio metu tam tikros grupės sistemingai patenka į nepalankią padėtį, nes yra diskriminuojamos dėl tautybės, rasės, lyties, amžiaus, seksualinės orientacijos, kastos, kilmės, negalios, migarcijos statuso ar net gyvenamosios vietos. [Jungtinės Karalystės Tarptautinės plėtros departamentas, 2005].

Šis reiškinys daro įtaką individų gyvenimo kokybei ir visuomenės, kaip visumos lygybei bei vientisumui. Socialinė atskirtis siejasi su gyvenimo lygiu (mažomis pajamomis bei skurdu), taip pat švietimu, darbu, užimtumu. Šiam reiškiniui įtakos turi ir kiti faktoriai, tokie kaip, gyvenamoji vieta (kaimuose gyvenančių žmonių ryškesnė socialinė atskirtis), amžius (apima ir vaikus) bei lytis.

  • Microsoft Word 79 KB
  • 2014 m.
  • 10 puslapių (1869 žodžiai)
  • Universitetas
  • Agne
  • Inovacijos Socialinė atskirtis
    10 - 4 balsai (-ų)
Inovacijos Socialinė atskirtis. (2014 m. Lapkričio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/inovacijos-socialine-atskirtis.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 11:43
×