Inovacijos transporto logistikoje


Inovacijos logistikoje. Logistikos inovacijos. Inovaciju tipai logistikos imonese. Inovacija automobiliu referatas.

Įvadas. Informacinės sistemos techninė įranga. Transporto stebėjimo sistema. Kuro sunaudojimo sistema. Išvados. Literatūra.

Temos aktualumas: Viena iš logistikos sistemų, kurioje vyksta krovinių pokyčiai laiko ir erdvės atžvilgiu, yra transporto sistema. Norint apibrėžti transporto sistemos esmę, reikia išsiaiškinti, kokia jos paskirtis ir kokias ji atlieka funkcijas.

Vidaus transporto sistema – tai verslo įmonių transporto sistetema, kuri dėl jos aptarnavimo sferos ribotumo yra vadinama vidaus transporto sistema. Jos paskirtis – aprūpinti įmonę transporto paslaugomis.

Verslo įmonėse, užsiimančiose gamybine arba komercine verslininkyste, vyksta nuolatinis materialių vertybių judėjimas. Medžiagos ir žaliavos iš sandėlių gabenamos į jų perdirbimo vietas. Pagaminta produkcija iš gamybos vietų perkeliama į gatavos produkcijos sandėlius. Gamyklos teritorija gabenamas kuras, pagalbinės medžiagos, gamybos atliekos ir pan. Šiam tikslui būtina turėti įmonėje transporto sistemą, kuri tarnautų įmonės technologiniams tikslams. Todėl įmonės vidaus transporto sistemos paskirtį būtų galima apibrėžti taip – medžiagų, žaliavų, gatavos produkcijos, kuro, gamybos atlikų ir pan. transportavimas tarp įmonės teritorijoje esančių objektų, taip pat šių objektų viduje.

Temos tikslas: Išanalizuoti inovacijas transporto logistikoje.

  • Microsoft Word 12 KB
  • 2013 m.
  • 7 puslapiai (818 žodžiai)
  • Universitetas
  • Pavel
  • Inovacijos transporto logistikoje
    9 - 1 balsai (-ų)
Inovacijos transporto logistikoje. (2013 m. Kovo 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/inovacijos-transporto-logistikoje.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 08 d. 11:35
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo