Inovacijų ekonominis vertinimas


Inovacijų ekonominis vertinimas įmonėje. Inovaciju ekonominis vertinimas imoneje. Inovacinis vertinimas. Inovaciju ekonominis vertinimas imoneje darbas. Inovaciju taikymas kursinis. Inovacijos ekonominis vertinimas.

Inovacijos ekonominis vertinimas. Inovacijos (batų „blitz“) charakteristika. Inovacijos kūrimo aplinkos analizė. Rinkos niša. Konkurentų analizė. Projektavimo tikslo numatymas ir strategijos pasirinkimas. Resursų ir investicijų poreikio planavimas. Investicijų šaltinio parinkimas ir kainos nustatymas. Inovacijos ekonominis naudingumas. Išvados ir siūlymai. Literatūros sąrašas.

Batų kūrėjai, turi atsižvelgti į šiuolaikinių batų, prastą kokybę. Dauguma žmonių yra nepatenkinti ir nori, kad avalynė būtų ilgaamžiškesnė, patvaresnė, kokybiškesnė. Todėl reikia pradėti kurti kitokius batus, nes už gerą avalynę vartotojai pasirengęs mokėti nemažus pinigus.

Dauguma įmonių nusistato sau netinkamą rėmimo biudžetą, nes dažniausiai jam skiriamos lėšos yra per mažos, todėl norint užtikrinti produkto ar paslaugos sėkmę rinkoje, įmonės turi negailėti pinigų savo žinomumo didinimui.

Visų verslo sričių pagrindas turėtų būti ne kuo didesnis pelnas, o kuo geresnis vartotojų poreikių patenkinimas. Kad juos išsiaiškinti, įmonė turi analizuoti, tirti ir kuo dažniau domėtis koks yra vartotojo požiūris, poreikis ir elgesys.

Manoma, kad didėjant žaliavų kainom, o kartu kylant gaminių savikainai ir pardavimo kainom, nebūtinai pardavimai turės mažėti. Todėl, kad prognozuojamas didesnis vidutinis žmonių atlyginimas, tai siejame su artėjančiais į seimą rinkimais, kandidatų pažadais.

Visos pateiktos prielaidos leidžia teigti, kad įmonės pasirinkta veikla yra pelninga, ir tikėtis, kad projektas bus sėkmingai įgyvendintas.

  • Verslas Kursinis darbas
  • Microsoft Word 82 KB
  • 2013 m.
  • 15 puslapių (2486 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dalia
  • Inovacijų ekonominis vertinimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Inovacijų ekonominis vertinimas. (2013 m. Gegužės 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/inovaciju-ekonominis-vertinimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 22:03
×