Inovacijų projektas


Inovaciju kursinis. Inovaciju vadyba kursinis. Inovacijų kursinis darbas. Inovacijos kursinis. Inovaciju ivairove ir ju klasifikacijos. Inovacijos pavyzdziai. Inovaciniai projektai. Inovacijų įvairovė ir jų klasifikavimas. Inovacinis projektas. Inovacijos samprata.

Įvadas. Teorinė dalis. Inovacijų samprata. Kūrybiškumo ir inovacijų sąryšis. Inovacijų įvairovė ir jų klasifikavimas. Inovacinės veiklos kompleksiškumas. Inovacinio projekto ir projekto vadybos sampratos, jų teorinis pagrindas. Projekto ir projekto vadybos sampratos. Inovacinis projektas: pagrindiniai kūrimo ir įgyvendinimo etapai. Inovacinių projektų klasifikacija. Inovacinio projekto efektyvumas. Tyrimų dalis. Apie įmonę. Aplinka ir tvarumas. Gaminiai. Projektinė dalis. Produkto rinka, vartotojai, rinkos segmentavimas. Produkto politika, įpakavimas. Produkto rėmimas, kainos politika. Išvados. Naudota literatūra.

Inovacijos yra vienas svarbiausių tiek atskiros įmonės, tiek visos šalies ekonomikos sėkmingo vystymosi veiksnių. Jos suteikia galimybę kurti naujus bei tobulinti jau gaminamus produktus (prekes ir paslaugas), naudojamas technologijas, modernizuoti gamybos (paslaugų teikimo) struktūras, ir taip didinti šalies ūkio konkurencingumą.

Kad įgyvendinti verslo projektą įmonės stengiasi pasinaudoti struktūrinių fondų parama. Paramai gauti -reikia parengti projektus. Tačiau vertinti pateiktus inovatyvius projektus efektyvumo požiūriu sudėtinga. Nors finansiniai kriterijai ir yra labai svarbūs, tačiau nevaidina lemiamo vaidmens vertinant rezultatus. Inovatyvų verslą būtina vertinti kompleksiškai: atsižvelgiant į finansinius,socialinius, aplinkosaugos, ekologinius, ekonominius ir kitus vertinimo aspektus.

Pagrindinis darbo tikslas- ab ,,electrolux“ įmonės naujo produkto įvedimas į rinką.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 679 KB
  • 2012 m.
  • 31 puslapis (7807 žodžiai)
  • Universitetas
  • Renata
  • Inovacijų projektas
    10 - 1 balsai (-ų)
Inovacijų projektas. (2012 m. Kovo 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/inovaciju-projektas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 12:30
×