Inovacijų sistema skaidrės


Inovacijų sistema. Raimonda KIBORAITĖ AD/12 Verslo administravimo studijų programos studentas. Įvadas. Daugelyje išsivysčiusių Vakarų valstybių inovacijos jau senokai tapo pagrindiniu ekonominės plėtros varikliu. Inovacijų sąvoka ir samprata. Inovacijos sąvoka daugiausia siejama su veikla. “Inovacija - paprastai buvę 99 proc. Inovacinės sistemos samprata. Inovacijų įgyvendinimo sėkmę sąlygoja ne tik vidiniai inovacijų diegimo mechanizmai. Inovacijų sistemą sudaro trys lygiai. Inovacinės įmonės. Įmonės inovacinės veiklos organizavimas yra neatsiejamas nuo įmonės sąveikos su išorine aplinka. Politiniai- teisiniai veiksniai. Ekonominia veiksniai - sudarant inovacinės veiklos planą. Socialiniai veiksniai –. Technologinia veiksniai – į gamybą orientuotos inovacinės veiklos efektyvumą labiausiai lemia technologiniai pasikeitimai. Rinkos veiksnia – inovacinės veiklos produktas ar paslauga. Inovacijų infrastruktūra. Pagrindinės inovacijų infrastruktūros organizacijų veiklos kryptys – teikti inovacijų paramos paslaugas įmonėms ir organizacijoms. Sėkmingas inovacinės infrastruktūros plėtojimas daugelyje šalių rodo. Inkubatoriai. Inkubatoriai yra skirti naujoms inovacinėms įmonėms susikurti. Technologiniai parkai. Tai mokslinis – gamybinis teritorinis kompleksas. Technopoliai. Technopolis, kuris taip pat dažnai vadinamas moksliniu miestu arba. Inovacijų politika. Vienas iš inovacinės sistemos formavimo elementų yra inovacijų politika. Ateityje valstybė savo, kaip paslaugų teikėjos. Konkurencingumo padidėjimo, palyginti su kitomis valstybėmis. Išvados. Esminė socialinės ir ekonominės raidos bei gyvavimo lygio kilimo sąlyga – inovacinės veiklos plėtojimas. Literatūra. Strazdas R. , Jakubavičius A. , Gečas K. Inovacijos. Finansavimas, rizikos kapitalas.

Technopolis, kuris taip pat dažnai vadinamas moksliniu miestu arba ,,smegenų miestu“, yra stambus modernus mokslinis – pramoninis kompleksas, apimantis universitetą arba kitas mokslo įstaigas, mokslinių tyrimų institutus, taip pat gyvenamuosius rajonus, aprūpintus kultūros ir rekreacijos infrastruktūra. Mokslo miestų, technopolių statybų tikslas yra pirmaujančių ir naujų šakų mokslinių tyrimų sutelkimas, palankios aplinkos sukūrimas mokslui imlioms gamyboms šiose šakose. Paprastai vienas iš kriterijų, kurį turi tenkinti technopolis, yra jo išsidėstymas gražioje, mažai statytoje teritorijoje, suderintoje su aplinka ir vietos tradicijomis.

  • Verslas Skaidrės
  • MS PowerPoint 88 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 22 puslapiai (1118 žodžiai)
  • Universitetas
  • Raimonda
  • Inovacijų sistema skaidrės
    10 - 3 balsai (-ų)
Inovacijų sistema skaidrės. (2015 m. Gruodžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/inovaciju-sistema-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 14:53
×