Inovacijų taikymas švietimo sistemoje


Įvadas. Naujos technologijos tobulina švietimo sistemą. Mokinių tobulinimas didžiojoje britanijoje. Inovatyvios mokyklos. Gimnazija Kopenhagoje. Pradinė mokykla Stokholme. Išvados. Literatūros sąrašas.


Temos aktualumas. Švietimas atlieka labai svarbų vaidmenį mūsų visų gyvenime. Būtent gera švietimo sistema suvokiama kaip visuomenės gerovės kūrimosi pagrindas. Nuolat tobulinti švietimą yra svarbu siekiant ekonominio pasisekimo, bei sėkmingo žmogaus dalyvavimo kultūrinėse ir socialinėse grupėse, kad būtų galima gyventi pilnavertį gyvenimą.

Darbo struktūros apžvalga. Šio darbo pirmoje dalyje bus trumpai aprašoma apie tai, kaip naujos technologijos geriną švietimo sistemą ir padeda ne tik mokiniams, bet ir jų tėvams. Antroje dalyje bus rašoma apie inovatyvias mokyklas.

Švietimo gerinimas yra ir visada buvo didžiulė problema. Testų rezultatais, mūsų veiklos suvokimas prieš kitas šalis ir kiti veiksniai pastūmėjo mokslą toliau už nacionalinę politiką ir sveikatos apsaugos reformą ( Ragan Whiteside, 2011). Technologijos gali būti naudojamos siekiant pagerinti mokymą ir mokymąsi ir padėti mokiniams tapti sėkmingais.

Technologijos gali būti kaip pagalbininkas mokytojams, kurių dėka mokiniai išmoksta daugiau nei įprastai. Mokytojų klasėje gali ir nebūti, tačiau mokiniai vis tiek turės, kur ieškoti informacijos – interneto svetainėse ar elektroniniuose vadovėliuose. Mokymasis nesibaigia ir su diena mokykloje, nes mokiniai turi prieigas prie sistemų, kuriuose gali susisiekti su mokytojais, rasti užduočių ir reikiamos informacijos. Moksleiviai taip gali gauti pagalbą arba konsultavimą bet kuriuo paros metu susisiekiant su mokytoju elektroniniu paštu, internetu arba galima gauti pagalbą specialioje svetainėje.

Tėvų domėjimasis savo vaikais taip pat turi įtakos geresniems mokymosi rezultatams.

  • Microsoft Word 24 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (1318 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kristina
  • Inovacijų taikymas švietimo sistemoje
    10 - 3 balsai (-ų)
Inovacijų taikymas švietimo sistemoje . (2018 m. Sausio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/inovaciju-taikymas-svietimo-sistemoje.html Peržiūrėta 2019 m. Kovo 26 d. 18:37
×