Inovacijų tipai, taikymo reikšmė įmonėje


Vadyba. Įvadas. Inovacijos sąvoka. Inovacijų klasifikavimas. Klasifikacija inovacijų turinio prasme. Klasifikacija inovacijų įgyvendinimo lygio prasme. Klasifikacija inovacijų įgyvendinimo masto prasme. Klasifikacija inovacijų naujumo lygio prasme. Klasifikacija inovacijų organizacinių ypatybių prasmė. Klasifikacija inovacijų pobūdžio prasmė. Klasifikacija inovacinės veiklos galutinio rezultato prasme. Inovacijų tipai. Palaikančios inovacijos. Persilaužymo inovacijos. Ardomosios inovacijos. Skirtingas inovacijų efektas. Skirtingų inovacijų valdymas. Inovacijų valdymo tobulinimo galimybės. Technologinės raidos inovacijos. Socialninės raidos inovacijos. Inovacinės įmonės, jų apyvarta ir darbuotojai 2006 – 2008 m. Inovacija. Inovacijų kūrimo procesas. Skirtingos inovacijos – skirtinga rizika. Idėjų inovacijos šaltinis. Inovacijų indeksas. Iš straipsnio Lietuvoje skatinamas įmonių inovatyvumas. Skirtingos priemonės. „Leasing Life” „Nordea Finance” išrinkta inovatyviausia Europos kompanija. Inotyviausios pasaulio bendrovės. „Apple“. „Facebook“. „Google“. „Amazon“. Išvados. Naudota literatūra.

9. Inovacinės įmonės, jų apyvarta ir darbuotojai 2006 – 2008 m .

Žinoma, tai gali pakuždėti daugybę puikių idėjų, tačiau, tikėtina, tai bus laipsniškos (angl. incremental), o ne revoliucinės (angl. breakthrough) idėjos. Klientai nesakė, jog jiems reikia asmeninio kompiuterio, „Palm“ delninuko, „Walkman“ grotuvo ar bevielio telefono.

Idėjos gali „ateiti“ iš bet kur, ne tik klientų ar mokslininkų labaratorijose. Pati bendrovė gali sugeneruoti daugybę idėjų, tačiau jos yra bevertės, kol neįgyvendintos ir nepristatytos rinkai.

Tad, kodėl nepasamdžius žmogaus, kuris būtų atsakingas už idėjų įgyvendinimą? Šis žmogus palaikytų ryšį su aukščiausiais vadovais ir paskirtų premijas tiems žmonėms, kurių idėjos labiausiai prisidėjo prie bendrovės pelningumo.

Kiekvienas verslas turėtų laikytis dėsnio, jog 50 proc. pardavimų sugeneruoti turi per pastaruosius tris metus rinkai pristatyti nauji produktai ir paslaugos. Ši taisyklė vadinama „inovacijų rodykle“ (angl. innovation index).

Jokia bendrovės negali išgyventi su nuliniu inovacijų indeksu. Sunku išgyventi netgi su 20 proc. inovacijų indeksu. O ką jau kalbėti apie mados industriją, kur inovacijų indeksas siekia beveik 100 proc. – juk mados keičiasi kiekvieną sezoną.

Taigi, išvada viena: inovuok arba „išgaruok“ (angl. „innovate or evaporate“).

Šiais laikais yra daug skirtingų inovacijų tipų ir kuo toliau tuo labiau jos plečiasi. Kiekviena įmonė ir bendrovė priskiria sau skirtingus tipus, priklausomai nuo jų siekių. Kiekviena įmonė ar bendrovė bando sėkmingai panaudoti inovacijos elementą. Įmonė ar bendrovė turi tam tikrus savo tikslus, kažkaip pakeisti žmonijos istoriją.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 132 KB
  • 2014 m.
  • 19 puslapių (3882 žodžiai)
  • Kolegija
  • Linas
  • Inovacijų tipai, taikymo reikšmė įmonėje
    10 - 2 balsai (-ų)
Inovacijų tipai, taikymo reikšmė įmonėje. (2014 m. Sausio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/inovaciju-tipai-taikymo-reiksme-imoneje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 21:42
×