Inovacijų vaidmuo visuomenės vystymuisi


Įvadas. Inovacija ir inovacijų klasifikacija. Inovacijų reikšmė. Ekonominė inovacijų reikšmė. Inovacijų svarba administravimui. Inovacijų svarba technologijų visuomenėje. Inovacijų svarba jaunuolio gyvenime. Išvados. Literatūros sąrašas.

Šio darbo tikslas – apžvelgti inovacijų atsiradimą, vaidmenį, formas, jų reikšmę ekonomikoje, administravime, technologinėje visuomenėje ir kokį vaidmenį inovacijos atlieka jaunuolio gyvenime.

Inovacijos yra būtinos visuomenei ne tik ekonomikos, bet ir viešojo sektoriaus srityje ar visuomenės gyvenime. Jos svarbios dar ir tuo, kad inovacijos yra „žingsnis po žingsnio” tobulėjimo metodas. Naujosios technologijų priemonės nuolat tobulėja, atsiranda vis naujų, vis tobulesnių, kurios leidžia sparčiau atlikti daugelį darbų bei paįvairina laisvalaikį. Elektroninis paštas, internetas daugeliui, ypač miesto gyventojams, jau yra kasdienybe. Inovacijos ir technologijos keičia mūsų gyvenimą. Turime mokytis gyventi naujomis informacinės visuomenės sąlygomis. Nors inovacijos, kaip procesas, sukelia ir daug neigiamų pasekmių (virtualus bendravimas, laisvalaikio leidimas socialiniuose tinkluose, visuomenės skurdėjimas) bet šis procesas yra neišvengiamas ir mes visi esame jo dalis. Tad turime žengti tolyn, tobulėti ir stengtis neatsilikti nuo technologinių tendencijų.

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 34 KB
  • 2014 m.
  • 15 puslapių (2734 žodžiai)
  • Brigita
  • Inovacijų vaidmuo visuomenės vystymuisi
    10 - 10 balsai (-ų)
Inovacijų vaidmuo visuomenės vystymuisi. (2014 m. Gruodžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/inovaciju-vaidmuo-visuomenes-vystymuisi.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 20:45
×