Inovacijų vertinimas įmonėje IKEA


Įvadas. Bendra informacija apie įmonę. Organizacijos inovacijų valdymo analizė. Organizacijos būsimos perspektyvos. Išvados ir pasiūlymai. Literatūros sąrašas.

Ekonominė plėtra visais laikais buvo paremta technologiniu progresu, kurio reikšmė ir įtaka šiuolaikiniame gyvenime - labai didelė bei neabejotina. Didžiosios pasaulio valstybės arba tos, kurios sugeba naujausius išradimus pritaikyti versle ir viešajame sektoriuje, šiandien turi neabejotiną pranašumą bei geras savo rinkų plėtros galimybes.

Plokščios pakuotės: padeda taupyti gabenimo išlaidas, IKEA baldai projektuojami taip, kad juos būtų galima nesurinktus supakuoti į plokščią pakuotę. Tokia pakuotė ir pirkėjų geranoriškumas surinkti baldus savarankiškai suteikia galimybę sumažinti darbo, gabenimo ir sandėliavimo sąnaudas. Todėl galima pasiūlyti pirkėjams prekes už žemą kainą.

Tapkite interjero dizaineriu: su IKEA namų planavimo programomis. IKEA nesudėtinga programinė įranga leidžia pasirinkti baldus, kurie tiksliai atitinka pirkėjų patalpų matmenis. Eksperimentuoti galima su įvairiais deriniais, sukeisti daiktus vietomis ir tol bandyti įvairius stilius, kol tenkins rezultas. Galima pažiūrėti ir atsispausdinti geriausiusvariantus su visais matmenimis – visai kaip architektas. Kai pirkėjas patenkintas savo planu, gali išsaugoti jį IKEA planavimo programoje ir apsilankykiti IKEA parduotuvėje. 

Taip pat IKEA turi didelių planų Indijoje, kur ji neseniai gavo patvirtinimą, kad atidarys iki 25 naujų parduotuvių, nors pirmoji tikriausiai nebus atidaryta dar vieneriuss ar dvejus metus. Taigi IKEA dabartinio augimo tempas yra gana spartus, kuris sąlygoja tolimesnę verslo plėtros galimybę.

IKEA turi pasaulinį pripažinimą ir nenorėdama jo prarasti privalo toliau tobulėti ir plėtoti savo verslą, išsaugoti sukurtas vertybes. Šį ženklą jau žino daugelis valstybių, todėl organizacijai prognozuojama gera ateitis bei verslo plėtojimas.

IKEA nuolatos tobulėja ir plečiasi, šį ženklą jau žino daugelis valstybių, todėl organizacijai prognozuojama gera ateitis bei verslo plėtojimas. Organizacijos gebėjimai prisitaikyti prie rinkos pokyčių bei poreikių visuomet suteiks galimybę būti lyderiu. Kiekvienas pokytis, kuris laukia ateityje bus kuriamas tik su tikslu patenkinti darbuotojus ir klientus.

  • Vadyba Projektas
  • Microsoft Word 274 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1957 žodžiai)
  • Jovita
  • Inovacijų vertinimas įmonėje IKEA
    10 - 3 balsai (-ų)
Inovacijų vertinimas įmonėje IKEA. (2015 m. Rugsėjo 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/inovaciju-vertinimas-imoneje-ikea.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 21:52
×