Inovacinė idėja „Debesų logo“ egzistuojančios reklamos agentūros paslaugų spektro praplėtimas


Inovacinė idėja „Debesų logo“ egzistuojančios reklamos agentūros paslaugų spektro praplėtimas Inovacinė idėja „Debesų logo“ egzistuojančios reklamos agentūros paslaugų spektro praplėtimas Įvadas. Inovacija ir jos charakteristika. Projekto aktualumas. Projekto pajamų planavimas. Paskutinių metų papildomi pinigų srautai. Investicijų šaltinio parinkimas ir kainos nustatymas. Ekonominio naudingumo, investicijų efektyvumo bei rizikos įvertinimas. Priedas.


Lietuvoje yra daugybė skirtingų reklamos būdų, pradedant reklama spaudoje, radijuje ir televizijoje, baigiant įmantresniais reklamos būdais, tokiais kaip reklama ant oro balionų, lėktuvų ore piešiama ar tempiama reklama bei reklama įvairiose netikėtose vietose. Vis dėlto svarbu pastebėti, jog nustebinti ir pritraukti vartotojus tradiciniais reklamos būdais darosi vis sunkiau, o įmantresni reklamos būdai labiau atkreipia vartotojų dėmesį, tačiau dažnai yra gana brangūs.

Svarbu paminėti, jog siūloma idėja yra gana universali, kadangi produktas gali būti pritaikomas ne tik reklamai, bet ir įvairių švenčių ir progų pagyvinimui.

Šiandien „Debesų logo“ populiarumas sparčiai auga. „Flogos“ verslas jau egzistuoja ne vienoje Vakarų ir Centrinės Europos šalyse, tai Didžiojoje Britanijoje, Olandijoje, Liuksemburge

Prancūzijoje, Belgijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Italijoje, Šveicarijoje. Taigi tikėtina, kad ši idėja turėtų potencialą išpopuliarėti ir Lietuvoje.

„Debesų logo“ technologiją ketinama nusipirkti iš idėjos autorių ir pritaikyti reklamos agentūros veiklos plėtimui, siūlant netradicinę reklamą bei originalias puošmenas švenčių metu danguje.

Organizacija inovacinę verslo idėją ketina pritaikyti dvejopu būdu. Pirmasis – skirtas įmonių reklamai. Įvairiose masinėse šventėse, renginiuose ar reklaminėse kampanijose bus galima išvysti danguje skraidančius iš putų padarytus įmonių logotipus putų debesėlio pavidalu. Šiuo būdu save reklamuojančios įmonės gali tikėtis didelio vartotojų susidomėjo ir masinės aprėpties. Antrasis

– skirtas nereklaminio pobūdžio šventėms ir nejuridiniams asmenims arba juridiniams asmenims ir

Tikimasi sulaukti didelio susidomėjo iš valstybinių organizacijų rengiant visuomenei skirtas šventes, panaudojant „Debesų logo“ aplinkos jaukumui ir atrakcingumui sukurti. Didelis patrauklumas numatomas vakarėlių rengėjams ir klubinės visuomenės akyse.

Privatūs asmenys galės paįvairinti savo šventes šiuos „Debesų logo“ panaudodami kaip

„Debesų logo“ kurti naudojamas specialus mechanizmas. „Flogos“ - tai mašina, kuri vandens, oro ir helio pagrindu gamina muilo putas ir iškelia jas į viršų per tam tikros formos plyšį, kurio forma sudaroma pagal užsakovo norimą logotipą. Kai putos yra keleto colių storio, metaline pjovimo plokšte nukertama atitinkama putų dalis ir taip suformuotas debesis pakyla į orą. Putas

Aparatas, gaminantis „Debesų logo“, gali būti dviejų dydžių: 165x81x124 cm ir 160x124x163 cm. Šie aparatai sukuria atitinkamai 60 cm ir 90 cm dydžio logotipus. Šis aparatas lengvai transportuojamas, valdomas vieno žmogaus. Kartu su aparatu turi būti naudojamas ir oro kompresorius. Putų gamybai sudedamosios dalys naudojamos tokiomis proporcijomis: 4 litrai specialaus Flogos skysčio maišoma su 100 litrų vandens.

Logotipas – debesėlis ore gali keliauti apie 50 km, aukščiausiai - 6 km aukštyje. Mašina gali išleisti debesėlius kas 15 sekundžių. Ore suformuoti logotipai vidutiniškai išsilaiko apie 30-40 min. Nei viena logotipų gamybai naudojama sudedamoji dalis nėra įtraukta į draudžiamų cheminių medžiagų sąrašą, todėl putos, iš kurių sudaromas debesis, visiškai nekenkia aplinkai.

2005). Šiame marketingo komplekso modelyje į tradicinį prekės 4P (produktas, kaina, vieta ir rėmimas) marketingo kompleksą taip pat įtraukiama: žmonės, fizinis akivaizdumas bei procesas.

Kaip ir kalbant apie daiktines prekes, šis elementas apima paslaugose visus sprendimus ir veiksmus, kuriuos įmonė sieja su pačiu pardavimo objektu ar jų visuma (Pranulis ir kt., 2012).

Reklamos agentūros veiklą siekiama praplėsti „Debesų logo“ paslauga. Kaip minėta, ši paslauga yra reklamavimosi ir dekoravimo galimybė danguje, specialaus įrengimo pagalba leidžiant norimos formos debesis. Galimi logotipų dydžiai 60 cm ir 90 cm; galimas plotis iki 1,2 m; forma naudojama standartinė (širdelė, žvaigždė, žaibas, debesis, balandis, nata, kalėdinė eglutė, kryželis ir šikšnosparnis) arba pagaminama iš anksto užsakius; galimos spalvos: balta. Logotipai gali pakilti iki 6 kilometrų aukštį, vidutiniškai danguje išlieka apie 30 – 40 minučių. Paslauga trumpiausiai teikiama valandą laiko, o logotipai įrenginio pagalba paleidžiami kas 15 sekundžių. Ši paslauga yra

  • Microsoft Word 325 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 33 puslapiai (8361 žodžiai)
  • Universitetas
  • Erik
  • Inovacinė idėja „Debesų logo“ egzistuojančios reklamos agentūros paslaugų spektro praplėtimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Inovacinė idėja „Debesų logo“ egzistuojančios reklamos agentūros paslaugų spektro praplėtimas. (2017 m. Gruodžio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/inovacine-ideja-debesu-logo-egzistuojancios-reklamos-agenturos-paslaugu-spektro-prapletimas.html Peržiūrėta 2019 m. Gegužės 23 d. 06:51
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!