Inovacinis verslo planas


X Lounge. Išmaniosios poilsio zonos idėja. X lounge. Idėjos unikalumas. Inovacinės idėjos nauda ir rizika. Ginčytini klausimai ir jų sprendimas. Idėjos kūrimo veiksmų planas. Atsarginis idėjos įgyvendinimo planas. Komunikacijos planas. Idėjos įgyvendinimui reikalingas biudžetas. Bibliografinių nuorodų sąrašas.

Savarankiškame darbe yra kuriamas inovacinis verslo planas skirtas Šiaulių valstybinės kolegijos studentams, t.y. ,,X Lounge“ išmanioji poilsio zona, kurioje studentai galėtų naudotis išmaniosiomis technologijomis, tokiomis kaip planšetiniai kompiuteriai, elektroninės skaityklės ir t.t. taip siekiant, kad ši poilsio zona taptų studentų traukos centru.

Darbe apibrėžiami aspektai į kuriuos būtina atsižvelgti kuriant inovacinę idėją, t.y. tokie kaip: išsamus idėjos aprašymas, kuo ši išmanioji poilsio zona pasižymi, pabrėžiamos šios poilsio zonos savybės, tai yra galimybė ne tik poilsiauti, bet ir mokytis bei dalyvauti įvairiuose susitikimuose, renginiuose ir kitose akcijose, taip pat paminimas poilsio zonos unikalumas, kadangi tokia poilsio erdvė dar nėra sukurta nei vienoje Lietuvos aukštųjų mokyklų ar kitų įstaigų, apsprendžiamos galimos formuojamos idėjos rizika bei nauda. Ginčytini klausimai ir jų sprendimas taip pat vienas iš svarbių aspektų kuriant inovacinę verslo idėją, todėl darbe pateikti 3 klausimai su kuriais gali susidurti idėjų generatoriai, dėl galimų nesuderintų tikslų, netinkamo koordinavimo ir pan. ir pateikiami trumpi šių klausimų sprendimo būdai. Sudarytas veiksmų planas, kurį sudaro 4 uždaviniai jie turėtų būti įvykdyti per 6 mėnesius paskiriant juos atsakingiems asmenims. Taip pat pateikiamas komunikacijos planas, per kokius informacijos nešiklius būtų informuojama tikslinė auditorija apie poilsio zoną bei šviežiausios naujienos taip siekiant palaikyti komunikaciją su studentais. Taip pat pateikiamas trumpas atsarginis planas jei idėjos nepavyktų įgyvendinti bei sudarytas biudžetas, techninių įrenginių išlaidoms bei baldams įsigyti.

Išmaniosios technologijos įdiegtos ,,X Lounge“ poilsio zonoje suteiktų galimybę studentams poilsį ir laisvalaikį kolegijoje pakeisti įdomiu ir efektyviu ir kitokiu nei įprastai. Poilsio zonoje siūloma įrengti išmaniąją elektroninę sieną, ant kurios galima rašyti tam tikru elektroniniu žymekliu ,tokiu būdu galima perduoti žinutes draugams ir kolegoms, pasižymėti aktualius dalykus. Taip pat būtų sukurta populiariosios literatūros knygų lentyna, stalo žaidimai, šachmatai, šaškės, loginiai žaidimai, kuriuos galėtų atnešti patys studentai, kuriems jau jie yra nereikalingi Patogumui būtų įrengti sėdmaišiai, mini staliukai, veiktų WiFi ryšys. Išalkusiems bei ištroškusiems studentams - karšto gėrimo ir maisto aparatai, kurie būtų perkelti iš kolegijoje jau esamų. Jei aplinkoje būtų palangių, jos galėtų būti paverstos sėdimomis vietomis su pagalvėlėmis. Jauki vieta studentams praleisti laisvalaikį ir atsipūsti ne paskaitų metu.

  • Microsoft Word 40 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (2111 žodžiai)
  • Universitetas
  • Monika
  • Inovacinis verslo planas
    10 - 4 balsai (-ų)
Inovacinis verslo planas. (2015 m. Spalio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/inovacinis-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 04:14
×