"Inovatyvi įmonė" projektas socialinių paslaugų atsiskaitymas


NVO „ Saulės zuikučiai “. Misija ir vizija. Tikslai ir uždaviniai. Struktūra Įstaigos bendradarbiaujančios su mumis. Administratorių ir specialistų veiklos Direktorius. Vyr. buhalterė. Socialiniai darbuotojai. Socialinių darbuotojų padėjėjai. Klientų grupės ir jų poreikių apibūdinimas. Organizacijos rinkodara. Klientams teikiamos paslaugos. Organizacijos ištekliai paslaugų apmokėjimas ir finansavimas. Klientų dienos režimas. Organizacijos metinis biudžetas su visais mokesčiais. Kam išleidžiama. Kontaktai Adresas. Tel. Nr. El. Paštas saules. Zuikuciai info. Lt Faksas. Juridinio asmens kodas. AB bankas. Banko kodas. Sąsk. Nr.


Nevyriausybinė organizacija „Saulės zuikučiai“ – tai organizacija teikianti socialines paslaugas 7-17 metų vaikams kilusiems iš romų šeimų.

Misija ir vizijaNVO „Saulės zuikučiai“ misija yra padėti vaikams ugdyti socialinius įgūdžius, padėti jiems mokantis ir atliekant namų darbų užduotis, skatinti toleranciją, bendravimą, bendradarbiavimą. Lavinti mąstymą ir vaizduotę bei padėti atrasti save ir savo pomėgius, o vyresniems padėti atrasti siekius tolimesniame gyvenime. Mūsų vizija yra išugdyta tolerancija ir bendradarbiavimas tarp vaikų. Mes tikimės, kad mūsų organizacijos pagalba vaikai išmoks tolerantiškai bendrauti ir padėti vieni kitiems, neatsižvelgiant į kitų vaikų negalią ar nemokėjimą kažko padaryti. Mes siekiame užauginti vaikus sugebančiais siekti savo tikslų bei skatinti jų norą gyventi geriau.

Pagrindinis organizacijos tikslas – išugdyti vaikų socialinius įgūdžius. Uždaviniai:1. Skatinti vaikų tarpusavio toleranciją;2. Skatinti vaikų tarpusavio bendradarbiavimą;3. Padėti mokslų srityje;4. Skatinti gyvenimiškų siekių;5. Organizuoti įvairias prevencijas ir po pamokines veiklas;6. Organizuoti vaikų užimtumą laisvalaikiu ir per atostogas;

  • Sociologija Projektas
  • Microsoft Word 58 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (641 žodžiai)
  • Universitetas
  • Greta
  • "Inovatyvi įmonė" projektas socialinių paslaugų atsiskaitymas
    10 - 6 balsai (-ų)
"Inovatyvi įmonė" projektas socialinių paslaugų atsiskaitymas. (2016 m. Gegužės 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/inovatyvi-imone-projektas-socialiniu-paslaugu-atsiskaitymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 11:12
×