Inovatyvios verslo įdėjos gyvybingumo pagrindimas bei jos įgyvendinimo tarptautinėse rinkose planavimas


Turinys. Lentelių ir paveikslėlių sąrašas. Įvadas. Teorinė darbo dalis. Inovacija. Naujovių diegimas. Inovacijų strategijos pritaikymas smulkiajame versle. Verslumas. Juridinio asmens skirstymo kriterijai. Juridinio asmens steigimo dokumentai. Juridinio asmens organai. Teisės normų rūšys. Juridinio asmens pabaiga ir pertvarkymas. Vokietijos makroaplinkos veiksnių analizė. Politinės aplinkos analizė. Ekonominės aplinkos analizė. Technologinės aplinkos analizė. Konkurencinės aplinkos analizė. Socialinės kultūrinės aplinkos analizė. SWOT analizė. „verslo idėjų“ bankas. Atrinktos idėjos įgyvendinimo planas. Idėjų banko kūrimas. SSGG (SWOT) analizės. Pestel analizė. Perspektyviausia idėja. Inovatyvus atrinktos verslo idėjos patobulinimas. Verslo idėjos patobulinimo kūrybinis mąstymo metodas. Inovacinio proceso organizavimo planas. Inovacijų klasifikavimas. Tarptautinio verslo teisinis reguliavimas. Uždara akcinė bendrovė. Individuali įmonė. Juridinio asmens organai. Lyginamoji dviejų tinkamų juridinio asmens formų analizė. Išvados. Literatūra ir kiti informacijos šaltiniai. Priedai. Priedas. JAR Priedas. Steigimo dokumentai. Priedas. Verslo plano forma.


Inovacinės veiklos apibrėžimas – tai naujovės rezultatas, kuriuo siekiama pakeisti senąjį objektą tam, jog iš jo būtų gautas ekonominis, socialinis, ekologinis, mokslinis, techninis ar kitas rūšies efektas. Inovacija tai galutinis naujovės rezultatas, todėl jam negalima priskirti jos parengimą, sukūrimą, įdiegimą ar difuziją. Šie etapai yra kaip procesai, todėl jie priskiriami inovacinei veiklai arba naujovių kūrimo procesui, kurio rezultatas gali tapti inovacija. Dažnai inovacija yra klaidingai ar netiksliai suvokiama kaip "naujovė", kaip "naujas technologinis sprendimas".

Dviprasmiškumą. „naujovė“ gali reikšti kartu ir tobulesnius ir mažiau naudingus įrenginius, paslaugas ar procesus, lyginant su „senesniais“. Tačiau inovacija turi kitokią reikšmę. Inovacija reiškia tobulesnį, efektyvesnį arba bendrai geresnį produktą. „Naujumas“ tai tiesiog inovacijų, atsiradimo rinkoje ir jų vartojimo pasekmė, kuri nėra susijusi su inovacijos sukurta reikšme. Inovacija visada kartu yra kartu ir naujovė, tačiau naujovė dažnai gali neturėti nieko bendro su inovacija.

  • Microsoft Word 2938 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 109 puslapiai (16583 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gytis
  • Inovatyvios verslo įdėjos gyvybingumo pagrindimas bei jos įgyvendinimo tarptautinėse rinkose planavimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Inovatyvios verslo įdėjos gyvybingumo pagrindimas bei jos įgyvendinimo tarptautinėse rinkose planavimas. (2019 m. Birželio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/inovatyvios-verslo-idejos-gyvybingumo-pagrindimas-bei-jos-igyvendinimo-tarptautinese-rinkose-planavimas.html Peržiūrėta 2019 m. Rugsėjo 18 d. 02:20
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema