Integralai špera


Dvilypiai integralai. Dvilypis integralas. Dvilypiu integralu skaiciavimas. Trilypis integralas. Integralu spera. Integralu skaiciavimas. Dvilypio integralo skaiciavimas. Dvilypio integralo savybes. Trilypio integralo fizine prasme. Kolis is apibrezimo integralu.

Dvilypiai integralai apibrėžimas. Geometrinė prasmė. Dvilypio integralo skaičiavimas dekartinėje koord. Sistemoje. Dvilypių integralų savybės. Trilypis integralas. Fizikinė presmė. Trilypio integ. Egzistavimo teorema. Trilypio intgralo savybės. Trilypio integ. Apsk. Dekartinėje koord. Sistemoje. Sferinė koord. Sistema ir jos ryšys su dekartine. Perėjimas iš dekartinės koordš sistemos į kreivinę koord. Sistemą (cilindrinė sfferinė). Jakobino determinantas. Antros rūšies kreivinis integralas geometrinė prasmė. Antros rūšies kreivinio integralo skaičiavimas ir savybės. Pirmos rūšies integralai ir jo fizikinė prasmė. Ostrograckio- gryno formulė. Srities d plotoradimas. -os rūšies kreivinio integralo pagalba. Atvejis , kai. -os rūšies integralas nepriklauso nuo integravimo kelio. Kartotinių panaudojimas mechanikoje.

Jei egzistuoja integralinės sumos (*) riba, tai max plotelio ?Qi diametras artėja prie nulio arba n?? (n- padalijimų sk. ) ir ta riba nepriklauso nuo to, kai mes kūną padalinsime į plotelius ir kur pasirinksime tašką qigeometriškai reiškia tūrį cilindrinio kūno, kurį iš viršaus riboja duotas paviršius z=tokios pat, kaip apibrėžtinio integr. Visos savybės išplaukia iš dvilypio integralo g d d d apibrėžimas: jei egzistuoja integralinės sumos riba, kai n?? Ir ta riba nepriklauso nuo to, kaip tūrį padalijome į tūrius ?Vi ir kur kiekviename tūryje ?Vi pasirinkome tašką, tai ta ribv v . Jeigu f—jos f(x,y,z) ir ö(x,y,z) yra tolydžios, aprėžtos tūrio v aplinkoje, tai trilypis integ. Lygus tų f—jų trilypių integ. Sumai: ??? (f±ö)dv=???Fdv±???ödv.

V v v.

  • Matematika Špera
  • Microsoft Word 11 KB
  • 2011 m.
  • 1 puslapis (1358 žodžiai)
  • Integralai špera
    10 - 3 balsai (-ų)
Integralai špera. (2011 m. Rugsėjo 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/integralai-spera.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 10:04
×