Integruota logistinė informacinė sistema


Krovinių vežimo užsakymų atlikimo sistemos. Apibūdinkite Integruotą logistinę informacinę sistemą. Palydovinių sistemų taikymo privalumai. Matyti per atstumą esamų transporto priemonių buvimo vietas. Analizuoti judėjimo maršrutus. Analizuoti vairuotojo darbo režimą. Kontroliuoti vairuotojų drausmę vairuotojai žinodami , kad jų automobilis visiškai kontroliuojamas , vengia darbo drausmės pažeidimų. Sukaupti visus duomenis apie transporto priemones. Didinti transporto priemonių saugumą vagystės ir plėšimo atvejais. Distanciniu būdu aktyvuoti tam tikrus terminalų išėjimus papildomai įrangai valdyti užblokuoti automobilio starterį įjungti pavojaus garso signalą. Elektroninė vartų kontrolės sistema. Populiariausios informacinės sistemos , naudojmos sandėlių ūkyje.


Dauguma šių paketų turi savo, tik šiai sistemai skirtoms užduotims spręsti, programų rinkinį. Labiausiai paplitusios sistemos:

sumažina galimybę nesąžiningiems vairuotojams pateikti vadybininkui neteisingus duomenis apie savo buvimo vietą dėl asmeninių tikslų;

atsiranda galimybė greitai paaiškinti vairuotojui greičiausią ir trumpiausią kelią iki reikiamos vietos;

sumažina eismo įvykių tikimybę, kadangi vairuotojams kartais tenka atsakinėti į vadybininko žinutes vairavimo metu;

taupomas laikas, sunaudojamas vadybininko ataskaitai jo vadovams apie automobilių buvimo vietas, kadangi vadovai kompiuterine programa „Navisat Remote“ patys kur kas greičiau gali sužinoti visą pirminę informaciją, o vadybininko paklausti tik apie juos dominančias detales ir rodomų rezultatų priežastis, kurios neatsispindi programoje;

gerina įmonės įvaizdį, nes klientas visada gauna tikslų ir greitą atsakymą apie mašinos buvimo vietą ir planuojamą krovinio atvykimą;

tikrinti, kad vairuotojas dirbtų pagal darbo režimą ir taip būtų sumažinta baudų tikimybė;

parinkti jam tokią pasikrovimo vietą, kad jis spėtų pervažiuoti tam tikras šalis leidžiamu laiku ir taip sumažinti priverstines prastovas.

Kontroliuoti vairuotojų drausmę (vairuotojai žinodami, kad jų automobilis visiškai kontroliuojamas, vengia darbo drausmės pažeidimų):

sumažėja prastovų atvejų, t. y. taupomas laikas, o tuo pačiu ir visos išlaidos;

sumažėja rizikingo vairavimo viršijant leidžiamąjį greitį atvejų, t. y. eismo įvykių, remonto ir baudų;

sumažėja nuokrypių dėl asmeninių interesų nuo nustatyto maršruto atvejų, o tai yra laiko ir išlaidų mažinimas;

sumažėja nustatyto maršruto keitimo atvejų, kai vairuotojui visos išlaidos skaičiuojamos pagal vieną, o iš tiesų važiuojama kitu maršrutu, o tai lemia išlaidų mažinimą:

Sukaupti visus duomenis apie transporto priemones, o tai leidžia analizuoti ir numatyti priemones, leidžiančias taupyti įmonės lėšas.

Distanciniu būdu aktyvuoti tam tikrus terminalų išėjimus papildomai įrangai valdyti (užblokuoti automobilio starterį; įjungti pavojaus garso signalą), o tai leidžia padidinti valdymo efektyvumą ir tam tikrose situacijose sumažinti galimus nuostolius: jei vairuotojas įtariamas esantis neblaivus; jei vairuotojas atsisako paklusti; automobilio vagystės atveju.

Servisų apskaitos modulis leidžia: įvesti naujas paslaugas ir nustatyti jų kainą, registruoti paslaugų teikimo faktus tiek automatizuotai, tiek rankiniu būdu, sudaryti bei spausdinti sąskaitas už atliktas paslaugas ir t. t.

  • Microsoft Word 20 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (1870 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vladislav
  • Integruota logistinė informacinė sistema
    10 - 3 balsai (-ų)
Integruota logistinė informacinė sistema. (2019 m. Rugsėjo 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/integruota-logistine-informacine-sistema.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 27 d. 18:50
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo