Integruotų pamokų planai savaitei


Pedagogikos planas. Pirma savaitė. Mokytoja veda integruotą savaitę. Integracinė tema Visais pojūčiais. Išskiria integracines problemas, kurios bus nagrinėjamos visą savaitę. Pirmadienis. Liečiame, čiupinėjame. Antradienis. Akių pasiklausk ir atrasi. Trečiadienis. Skonis. Kvapai. Ketvirtadienis. Klausomės ir girdime.


Įvadinėje dalyje mokytoja pasisveikina ir supažindina mokinius su visos savaitės veikla bei jos tikslais, t.y. išsiaiškinsime kaip žmonės pažįsta pasaulį, išsiaiškinsime savo pojūčių ypatybes. Šios dienos tikslas susipažinti su lytėjimo pojūčiu bei skaitant tekstą „Kaziuko mugėje“ susipažinti su šios šventės tradicijomis ir papročiais, įtvirtinsime žodžių atsakančių į klausimus ką?, ko daug?, kas? rašybą.

Mokytoja skaito tekstą, jį aptaria su vaikais. Kad vaikai turėtų didesnį supratimą apie šią šventę, papasakoja apie šv. Kazimierą, kaip atsirado ši šventė. Aptaria kokie dirbiniai gali būti pardavinėjami mugėje. Pasiūlo pasidairyti po klasę ir surasti įvairių daiktų, kurie tiktų pardavinėti Kaziuko mugėje (juos mokytoja paruošia iš anksto). Vaikai suneša daiktus, padaroma daiktų paroda. Aptariama kas gali būti parduodama mugėje, pasidalina savo įspūdžiais ko daug gali būti parduodama mugėje. Tada mokytoja prašo vaikų paliesti šiuos daiktus ir pasakyti ką jie jaučia (ką jaučia liesdami medį, molį, šiaudinius daiktus, verbas, linines prijuostes, rankšluosčius – šilumą, šaltį, formą). Aptaria kas tai padeda pajusti (ranka, oda).

  • Pedagogika Planai
  • 2014 m.
  • Raima
  • 13 puslapių (4245 žodžiai)
  • Pedagogikos planai
  • Microsoft Word 32 KB
  • Integruotų pamokų planai savaitei
    10 - 2 balsai (-ų)
Integruotų pamokų planai savaitei. (2014 m. Sausio 17 d.). http://www.mokslobaze.lt/integruotu-pamoku-planai-savaitei.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 03:46