Intelektualios sistemos finansų rinkose


Intelektualios sistemos finansų rinkose praktiniai užsiėmimai. Intelektualios sistemos finansų rinkose. Pelno marža. Santykinis stiprumas. Pardavimų ir eps augimo palyginimas su tuo pačiu laikotarpiu lyginant su praėjusiais metais. Vidiniai investuotojai. Veiklios pinigų srautai. Pelno maržos pastovumas. Mokslinių tyrimų ir plėtros procentas nuo pardavimų. Pinigai ir pinigų ekvivalentai. Prekės, skirtos parduoti (inventory to sale). Debitoriniai įsiskolinimai lyginant su pardavimais. Ilgalaikių skolų ir nuosavo kapitalo santykis. „fool santykis“ (p/e santykis su ekonomikos augimu). Vidutinis išleistų akcijų skaičius. Pardavimai. Dienos dolerių apyvarta. Kaina. Pajamų mokesčio procentas. Mažos kapitalizacijos augimo rodiklio palyginimas tarp. Pasirinktų įmonių. Silpnos ir stiprios “mažos kapitalizacijos augimo” rodiklio pusės:. Yamaha gold (auy) techninė analizė. Telecom argentina s. A (teo) techninė analizė. Intel corporation (intc) techninė analizė. World fuel service corporation (int) techninė analizė. Ebay (ebay) techninė analizė. Pgal raktinius žodžius pasirinktos trys akcijos atrankos įrankiai. Yahoo stock screener java kriterijai. Java stock screener java rezultatai. Yahoo stock screener java rezultatų aptarimas. Nasdaq stock screener. Nasdaq kriterijai akcijoms atrinkti. Nasdaq atrinktos akcijos. Finviz stock screener kriterijai ir gauti rezultatai. Atrankos sistemų privalumai ir trūkumai. Kylantis trikampis. Kylančio trikampio grafinis pavyzdys. Viršutinė horizontali linija. Žemiausia klanti linija. Tukmė. Apimtis. Pakilimo grąža. Rinka (target). Reversiniai modeliai. Hammer (plaktukas). Dvigubas dugnas.

Apibendirinant galima pastebėti, jog klasterizuojamas įmonės labai lengva pasirinkti investavimui. Iš jų geriausios ir buvo įtrauktos į investicinį portfelį: CSCO, BAC, kadangi pagal techninę analizę, jų kainos buvo ant žemiausios bollinger juostos, bei RSI indikatorius žemiausiame taške, o tai reikšia pirkimo signalą. Taip pat buvo įtraukta į portfelį ir AMZN akcija, ji taip pat atnešė pelno, kadangi buvo identifikuotas pirkimo signalas.

  • Finansai Laboratorinis darbas
  • Microsoft Word 1317 KB
  • 2013 m.
  • 34 puslapiai (4593 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vika
  • Intelektualios sistemos finansų rinkose
    10 - 2 balsai (-ų)
Intelektualios sistemos finansų rinkose. (2013 m. Kovo 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/intelektualios-sistemos-finansu-rinkose.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 19:52
×