Intensyviai slaugomo paciento slaugos planas


Duomenys apie pacientą. Gyvybinių veiklų įvertinimas. Slaugos planas. Gydymas. Stebėjimo lapų aprašai. Priedai.


Kaip teigia pacientas liga prasidėjo 2017-03-14, pakilo temperatūra, atsirado kosulys, šaltkrėtis. Pablogėjus dar labiau ir pakilus temperatūrai, paciento žmona išsikvietė greitąją medicinos pagalbą, pacientas buvo atgabentas į ligoninę ir perkeltas i reanimacinę palata. Kelias dienas buvo slopinamas medikamentais, susinormalizavus temperatūrai, slopinimas buvo nutrauktas. Pacientas pradėjo kalbėti bendrauti, būklė po truputi gerėjo.

Pacientas gyvena su žmona. Yra sirgęs plaučių uždegimu, neturi jokių alergijų. Kaip pats teigia vaikystėje yra turėjęs bėdų su plaučiais, tačiau jau nebepamena kokių. Vaikystėje yra susilaužęs piršta, paauglystėje lūžusi kairė koja (blauzdikaulis). Ruko jau penkiolika metų, dabar yra sumažinęs cigarečių skaičių per dieną, seniau surūkydavo du pakelius per dieną, dabar surūko tik pusę pakelio. Alkoholio nevartoja tik kartais per šventes labai nedaug. 2. GYVYBINIŲ VEIKLŲ ĮVERTINIMAS

Namuose jaučiasi saugiai, sūnus su dukra aplanko porą kartų per savaitę. Gyvena su žmona nuosavame bute. Nesijaučia funkciškai stabilus, dėl temperatūros pakilimo varginančio skausmo krūtinės srityje, bei kosulio. Ligoninėje intensyvios terapijos skyriuje jaučiasi nejaukiai, nes negali apsitarnauti pats. Nerimauja dėl savo būklės. Namuose su artimaisiais sutaria gerai, nesipyksta ir ypatingai svarbių streso pakyčių neišgyvena.

Bendravimas apsunkintas dėl kosulio, pacientui sunku kalbėti dėl stipraus kosulio atsikosi skystais skrepliais, bet negali jų iškosėti.

  • Microsoft Word 24 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1204 žodžiai)
  • Kolegija
  • Karolina
  • Intensyviai slaugomo paciento slaugos planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Intensyviai slaugomo paciento slaugos planas. (2017 m. Gegužės 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/intensyviai-slaugomo-paciento-slaugos-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 05 d. 05:31
×
116 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo