Interaktyvių teminių žemėlapių funkcionalumo analizė


Interaktyvių teminių žemėlapių funkcionalumo analizė. Savarankiško darbo tikslas – atlikti interaktyvaus teminio žemėlapio funkcionalumo analizę. Stumbleupon. com tai interaktyvi žemėlapių programa. Galima pasirinkti betkurią pasaulio vietą. Išsididinti ar sumažinti žemėlapio mastelį. Sutartinų ženklų pagalba, mes galime nesunkiai susirati žemėlapyle mums reikiamą vietą. Ir štai visi lankytini muziejei sužymėti žemėlapyje. Pasižiūrėti oblekto informaciją. Tai pat mes. Kadangi žemėlapyje yra daug pateiktų obiektų ir jie išsidėstę ypač nedideliame plote. Taip pat svetainė. Privalumai. Greitas žemėlapių „Užkrovimas“.

Stumbleupon.com tai interaktyvi žemėlapių programa, ieškantiems tradicinių ar neįprastų vietų Lietuvoje. Čia galite rasti įvairių laisvalaikio pramogų, renginių, lankytinų vietų aprašymus su nuotraukomis. Informacija pateikiama žemėlapyje. Šiame žemėlapyje Jūs rasite istorinių objektų (pilių, dvarų, piliakalnių, paminklų), įvairių lankytinų vietų (muziejų, panoramų, gamtos paminklų), maitinimo įstaigų (restoranų, kavinių), poilsio (viešbučių, kaimo turizmo sodybų, kempingų, stovyklaviečių), taip pat zoologijos sodų, vandens, oro, sniego ir kitų pramogų, bei renginių ir sporto varžybų vietas, su jų aprašymais bei nuotraukomis.

Galima pasirinkti betkurią pasaulio vietą, ir žemėlapyje išsididinti net iki 20 kartų. Tai lengvai galime padaryti paspaudus prie skalės +, ar -.

  • Geodezija Skaidrės
  • MS PowerPoint 2853 KB
  • 2014 m.
  • 17 puslapių (330 žodžiai)
  • Kolegija
  • Sigita
  • Interaktyvių teminių žemėlapių funkcionalumo analizė
    10 - 7 balsai (-ų)
Interaktyvių teminių žemėlapių funkcionalumo analizė. (2014 m. Gruodžio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/interaktyviu-teminiu-zemelapiu-funkcionalumo-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 16:03
×