Interjero analizė


Interjero dizaino analizė. Moderni klasika. Įdėja. Spalvos. Baldai ir aksesuarai. Erdvės bei funkcinis zonavimas.


Daugumai žmonių modernus namų interjeras asociojasi su šaltumu, didelėmis pilkomis erdvėmis ir nejaukumu, tačiau tai nereiškia kad jis gali būti tik toks. Pagrindinė ir išsiskirianti minimalizmo savybė – švarumas, modernios spalvos bei šviesos panaudojimas. Šis stilius mėgsta šaltus tonus, tačiau tai nereiškia kad būtent tik tokios nautaikos namus galima sukurti. Viskas priklauso nuo to, kokius spalvų tonus pasirenkame. Ir nors konservatyvūs dizaino kritikai teigia, jog šiltų spalvų naudojimas modernistinio minimalizmo interjere yra tikras nusižengimas jau sukurtam stiliaus įvaizdžiui, kaip bebūtų, laikas vietoje nestovi, atrandami nauji stiliai, nauji deriniai – naujos idėjos. Dizainerė pasitelkusi šiltų spalvų paletę atitinkamai visame name kūrė jaukią, romantišką bei vietomis ramią atmosferą. Name vyraujančios šviesios spalvos – minimalistinio interjero pagrindas. Miegamaje šviesi pilkai žalsva sienų spalva padėjo sukurti sterilią ir ramią atmosferą. Tačiau pasirinkus kontrastingą dūminto ąžuolo spalvą akcentuojama klasika bei kuriama jauki emocija. Švelnumo į interjerą įneša melsvos ir raudonojo vyno spalvos tapetai, prie kurių spalviškai priderinti baldų audiniai ir užuolaidos. Šilumos įspūdį stiprina natūralios šviesos gausa, tad naudojamos tiek šviesių, tiek tamsių spalvų tonai.

Kitas svarbus momentas kuriant interjerą – baldai. Paprastai įrenginėjanr būstą minimalistinio stiliaus pagrindu parenkami kietieji baldai su blizgiu arba matiniu paviršiais.

  • Microsoft Word 209 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (879 žodžiai)
  • Kolegija
  • Brigita
  • Interjero analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Interjero analizė. (2016 m. Gegužės 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/interjero-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 06:59
×