Interjero detalė: stalinė lempa


Tikslas ir uždaviniai. Darbo pradžia data. Išanalizuojama Technologijų mokyklinio brandos egzamino techninė užduotis. Suformuluojamas tikslas , iškeliami į tikslą orientuotis uždaviniai. 2017 03. Ieškoma , kaupiama , sisteminamai informacija , reikalinga baigiamojo darbo temai atskleisti. Išanalizuojami surasti analogai ir pateikiamas savo idėjos grafinis vaizdas. Detalių gaminimas 2017 03. Gaminio surinkimas 2017 03. Apdaila , aplinkos kūrimas 2017 04. Aprašas 2017 04. Pristatymas 2017 04. Idėjos paieška , analogai , jų analizė ir apibendrinimas.


Buvo pateikta užduotis, pagaminti interjero detalę. Moderni stalinė lempa atitiko užduoties reikalavimus, nes yra sudarytas iš nemažiau kaip 4 detalių (produktą sudaro 38 detalės)Darbas buvo gaminamas naudojant perdirbtą medieną. Pagal pateiktą užduotį darbas atliktas be didelių nesklandumų.

Stalinė lempa buvo pasirinkta, nes ji atitinka darbo technologijas ir konstrukcines ypatybes. Gaminys pagamintas atliekant paruošiamąsias detalių klijavimo, išlyginimo, apdailos darbus (operacijas). Kūrinio detalių sujungimai atitinka gaminio paskirtį ir jungčių techninius reikalavimus. Gaminys buvo apdirbamas laikantis saugaus darbo (su įvairiais įrankiais) taisyklių.

Temos aktualumas – Projektas (stalinė lempa) buvo pasirinktas, nes jis atskleidžia pateiktą temą (interjero detalė), kuri yra aktuali, pažangi, svarbi, naudinga. Gaminys bus panaudotas kambario erdvės puošimo akcentas ir kartu naudingas, kaip lempa ant nedidelės spintelės prie lovos.

Šį gaminį sudaro 15 detalių. Gaminys nudažytas su dažais (skirtais medienai dažyti), nulakuotas, detalės sujungtos klijais. Šio darbo nepasirinkau, nes jis, mano manymu, nepatvarus ir nesaugus.

  • Technologijos Aprašymas
  • Microsoft Word 776 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (348 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Aidas
  • Interjero detalė: stalinė lempa
    10 - 2 balsai (-ų)
Interjero detalė: stalinė lempa . (2017 m. Gegužės 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/interjero-detale-staline-lempa.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 15:05
×