Interjero ir baldų projektavimo praktikos ataskaita


Bendroji dalis. Projektavimo skyrius. Mašininis cechas. Apdailos ir surinkimo cechai. Individuali užduotis. Išvados.


Įmonės istorija prasidėjo 2005m. dabartinių akcininkų ir savininkų susitikimu. Iš vienos pusės tai buvo Vokietijos bei Austrijos partneriai, kurie aktyviai dalyvavo 3D durelių dengtų PVC versle, kaip pardavėjai ir gamintojai, o iš kitos pusės Baltijos Baldų Grupės savininkai, turintys nemažą baldų gamybos patirtį.

Įvertinus rinkos galimybes – didelę durelių paklausą Europoje bei nemažą gamybinį potencialą Lietuvoje buvo priimtas sprendimas įsteigti UAB Baltic Furniture Components gamybinę įmonę. Įmonė įregistruota 2006 m. sausio mėn. 12 d., gamybą ir prekybą pradėjo 2006 m. gegužės mėnesį.

Pagrindinė įmonės idėja tada ir išliko iki dabar tapti pirmaujančiu 3D durelių gamintoju Rytų Europoje, gaminančiu aukštos kokybės produktus bei tiekiančiu aukšto lygio servisą mūsų klientams Vokietijoje ir Didžiojoje Britanijoje, taip užsitikrinant dabar ir ateityje pagrindinį kompanijos tikslą – pelną.

Kompanija aktyviai etapais įgyvendina savo tikslus, gamybos ir pardavimų apimtys nuolat auga. Pagrindinis laimėjimas - nuo veiklos pradžios neprarastas nė vienas klientas bei pardavimų krepšelis papildytas naujais. Savo veikloje stengiamės būti inovatyvūs ir aktyviai sekame rinkos paklausą, todėl buvo įdiegtos gamyboje naujos medžiagos, tokios kaip PET – naujos kartos ekologiška plėvelė bei sukurtos naujos konstrukcijos - dizaino durelės.

Nuolatinis kokybės gerinimas, kuris apima klientų aptarnavimo gerinimą (operatyvus reagavimas į kliento poreikius, užtikrinant sau ir klientui maksimalią ekonominę naudą), gamybos procesų ir produktų tobulinimą

Plėtra į naujas rinkas. Įmonė planuoja įsitvirtinti Skandinavijos rinkoje bei aktyviai išanalizuoti galimybes plėstis į Rusijos ir Vidurio Azijos rinkas.

Sukurti kompanijoje aplinką, kurioje formuotųsi vieninga, nuolat ambicingų tikslų siekianti bei tobulėjanti komanda.

Įmonės geras vardas ir reputacija būtų plačiai žinomi tiek Vakarų Europoje tiek Lietuvoje.

Produkcijos realizacija Vokietijoje ir Anglijoje, antrame etape ir kitose šalyse

5.Techniniai – ekonominiai rodikliai (apyvarta, pelnas, darbuotojų skaičius, akcinis kapitalas, investicijos ir t.t. (visa vieša informacija)). Įmonės darbo režimas. Darbo apmokėjimo sistema.

Administracijos vadovai gauna fiksuotą atlyginimą ir ketvirtines premijas, priklausančias nuo rezultatų.

Likusieji administracijos darbuotojai gauna fiksuotą atlyginimą ir 13-ą atlyginimą, jei metinis pelningumas daugiau nei 5%.

(DU – darbo užmokestis, PD – pastovi dalis, KD – kintama dalis)

KINTAMA DALIS : KD = K1 + K2 + K3

6.Pagrindiniai procesai (1. Kūrimas – projektavimas, 2 Pirkimai, 3. Gamyba, 4. Pardavimai, 5. Klientų aptarnavimas) ir jų lyderiai (atsakingi vadovai). Jų pareigos ir atsakomybė.

1. Įmonė užsakovams naujų brėžinių nekuria, nes pirkėjai patys atsiunčia savo eskizus. Technologas, atsakingas už projektavimą, perbraižo eskizus į tikslius brėžinius , pagal kuriuos gaminami ruošiniai. Paruošti brėžiniai ir informacija apie gaminamą detalę visuomet yra matomi sistemoje bei prie kiekvieno užsakymo pateikta atspausdinta versija. Technologas pojektuoja ne tik pačio gaminio brėžinį , bet taip pat ir gręžimo, kuris vykdomas įmonėje. Projektuojama su „Briscad“ programa.

2.1.KMS vadybininkas savo grupės medžiagų poreikį nustato pagal iš technologo – normuotojo pasirašytinai gautas medžiagų normas gaminiui, taip pat įvertina esamą medžiagų likutį gamyboje ir sandėlyje pagal invntorizacijos duomenis. MDP pirkimuose Komercijos skyriaus vadybininkas (KOV) atsakingas vadybininkas vadovaujasi savaitiniu MDP poreikio grafiku.

2.2.Gaminant pavyzdį, medžiagų poreikio nustatymui iš technologų skyriaus gauna “Užsakymo” lapą su visa reikalinga dokumentacija bei vartotojo pateiktais etalonais (jei reikia) arba informaciją apie reikalaujamas medžiagas, pagal tvarką numatytą Valdymo procedūra (VP) 2 “NGDP”.

  • Microsoft Word 10399 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 66 puslapiai (10312 žodžiai)
  • Kolegija
  • Rytis
  • Interjero ir baldų projektavimo praktikos ataskaita
    10 - 3 balsai (-ų)
Interjero ir baldų projektavimo praktikos ataskaita. (2016 m. Lapkričio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/interjero-ir-baldu-projektavimo-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 08 d. 07:18
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!