Intermodaliniai vežimai


Gamyba intermodalinio transporto sistemoje. Gamybos sistemų tipai intermodaliniuose pervežimuose. Gamybinės sisemos tinklai. UIRR International union of combined rail road transport companies rinka. Block train. Shuttle trains. Terminalų  pervežimo  sprendimai. Specializuota termonalų pervežimo sistema. Vietiniam paskirstymui ir krovinių surinkimui. Dažnas ILU judėjimas tarp terminalų ir sandėlių 2 schema. Atvirą jungčių pervežimo sistema pristatymas pakrautas ne ILU terminale. Kolekcija pakrauta ILU. Keičiasi ILU namų bazė krovinių pristatymas klientui. Intermodalinis gamybos grandinės integravimas.

Paslaugos turi būti pagamintos taip, kad krovinių vežimo paklausa būtų mažiausiai įmanomą kainą. Intermodalinio transporto operatoriai sukūrė keletą tipų sistemų, norint pasiekti šį tikslą.

Intermodaliniai pervežimai naudoja reguliarias, planuojamas gamybos sistemas. Kadangi naudojamos didelio mąsto transporto rūšys, būtina konsoliduoti intermodalinius transporto vienetus tam tikrose terminaluose pagal nustatytą tvarkaraštį. Tai jau savaime yra pagrindas gamybos sistemai. Terminalo ir infrastruktūros pajėgumai yra riboti, ypač pagrindiniams režimams, taigi, prieiga prie terminalo ir infrastruktūros turėtų būti planuojama. Tam kad būtų garantuota galimybė prie sistemos reikia susipažinti su būtinomis priemonėmis gerokai prieš paslaugai atliekant, o dažnai sukelia ilgalaikius susitarimus.

Apskritai, lėšos, kurios teikiamos intermodalinio transporto pervežimams apima ne tik transporto išteklius, bet ir sutartis dėl daugiausia trečiųjų šalių infrastruktūros ir įrangos naudojimo, laikantis pagal iš anksto sutartą grafiką. Šie grafikai bus tokie, kad operatoriai galės būti užtikrinti dėl maksimalaus efektyvumo, aukšto lygio naudojant savo asmeninį turtą ir atitinkamo standartų aptarnavimo savo klientams

Jei paklausa transportavimo regione viršija tam tikrą ribą, kelių operatoriai investuos į atokias vietoves arba sandėlius įstaigoms ir net sukurs susistemintą vežimo grafika. Palyginti su intermodaliniu transportu pervežimais, kelių operatoriai išlieka lankstūs, kai kalbama apie grafiko ar maršrutų nukrypimus.

  • Transportas Referatas
  • Microsoft Word 1422 KB
  • 2015 m.
  • 7 puslapiai (1176 žodžiai)
  • Alicijaa
  • Intermodaliniai vežimai
    10 - 8 balsai (-ų)
Intermodaliniai vežimai. (2015 m. Balandžio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/intermodaliniai-vezimai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 23:56
×