Internetas Prisijungimo prie interneto būdai


Kas yra internetas? Trumpa interneto istorija. Faktai. Interneto tinklalapiai ir naršyklės. Informacijos paieška. Tinklalapio kūrimas. Elektroninis paštas (qutlook express). Pašto programos parinktys ir adresų knygelė. Vartotojų Poreikiai. Populiariausios svetainės Lietuvoje. Galūnės parinkimas. Tarptautinė galūnė pasirinkimas priklauso nuo svetainės paskirties. Domeno parinkimas. Jei norite prisijungti prie interneto, jums reikės interneto paslaugų teikėjo (ISP) ir tam tikros aparatūros. Isp. Aparatūra. Prisijungimas naudojant plačiajuostį ryšį. Prisijungimas naudojant mobilųjį plačiajuostį ryšį. ISDN tinklas turi tam tikrų privalumų ir trūkumų. Privalumai. Trūkumai.

.com ar .biz – verslo įmonės ir organizacijos;.org – įvairios organizacijos, dažniausiai ne pelno siekiančios;.info – informaciniai tinklalapiai;.net - interneto paslaugų tiekėjai;.fm – radijo stotys.

Naudojant plačiajuostį ryšį, pvz., DSL, šviesolaidį arba laidinį, reikia plačiajuosčio ryšio modemo. Jis gali būti pridėtas prie paleisties aparatūros, kurią gaunate iš ISP užsiregistravę dėl plačiajuosčio ryšio abonemento, arba jums gali tekti išsinuomoti arba įsigyti atskirą modemą. Jei planuojate interneto prieigą bendrai naudoti keliuose kompiuteriuose per namų tinklą, jums taip pat reikės kelvedžio. (Kartais modemas ir kelvedis yra sujungti į vieną įrenginį.)

Jei turite ISP ir esate prijungę aparatūrą vadovaudamiesi ISP instrukcijomis, jau galite būti prisijungę prie interneto. Norėdami tai sužinoti, atidarykite žiniatinklio naršyklę ir pabandykite apsilankyti svetainėje. Jei svetainė nerodoma, pabandykite atlikti šiuos veiksmus:

  • Lietuvių kalba Referatas
  • Microsoft Word 336 KB
  • 2014 m.
  • 20 puslapių (3290 žodžiai)
  • Universitetas
  • Loreta
  • Internetas Prisijungimo prie interneto būdai
    10 - 3 balsai (-ų)
Internetas Prisijungimo prie interneto būdai. (2014 m. Spalio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/internetas-prisijungimo-prie-interneto-budai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 02:28
×