Internetas referatas


Internetas. Internetas – tai tarptautinis kompiuterių tinklas, apimantis milijonus kompiuterių tinklų visame pasaulyje. Interneto teikiamos paslaugos. Paslauga – tai santykiai tarp teikėjo ir paslaugos vartotojo arba kliento, tam tikras jų tarpusavio kontaktas. Pasaulinis žiniatinklis. Žiniatinklis – tarytum milžiniška biblioteka, kurios knygos yra hipertekstiniai dokumentai, saugomi įvairiose vietose – įvairių šalių kompiuteriuose, sujungtuose į tinklą. Hipertekstinis dokumentas – tai dokumentas sudarytas iš tekstų ir piešinių, turi nuorodas arba hipersaitus į kitus dokumentus ar kitas sritis tame pačiame dokumente. Hiperteksto principu sudaromi interneto tinklalapiai. Informacija žiniatinklyje užrašoma specialiu būdu - hipertekstu. Elektroninis paštasE. Elektroninis paštas - seniausia ir populiariausia interneto paslauga, kuria kuriamos, siunčiamos ir gaunamos žinutes per elektronines komunikavimo (ryšio) sistemas. Elektroninė bankininkystėE. Internetinė bankininkystė - banko paslaugų teikimas internetu, naudojantis tam tikru tinklalapiu. Socialiniai tinklaiF. Socialinis tinklas – interaktyvi interneto svetainė vienijanti tam tikrą, bendrų interesų turinčią narių grupę, kuri kuria konkrečios svetainės turinį ir virtualiai bendrauja tarpusavyje. Internetinė prekybaF. Internetinė prekyba – tai prekyba virtualioje erdvėje Kur daugiausiai žmonės naudojasi internetu? G. Internetu labiausiai perkamos prekės (proc. ) Iliustracijų sąrašasH.

Interneto tarnybinės stotys teikia įvairias paslaugas. Šiuo metu vienos iš populiariausių yra šios:

Globali statistika rodo, kad pasaulyje iš viso yra apie 1,110,000,000 aktyvių vartotojų ir 680,000,000 mobilių Facebook vartotojų. 50% vartotojų jungiasi kasdien, vidutinė vartotojo vizito trukmė – 20 min., vidutinis draugų skaičius – 130. Lietuvoje yra apie 1,138 mln. Facebook vartotojų, populiariausia jaunesnio ir vidutinio amžiaus žmonių tarpe.

  • Microsoft Word 1339 KB
  • 2016 m.
  • 8 puslapiai (1023 žodžiai)
  • Universitetas
  • Karol
  • Internetas referatas
    10 - 4 balsai (-ų)
Internetas referatas. (2014 m. Balandžio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/internetas-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 05:05
×