Internetas


Internetas referatas. Referatas internetas. Informacijos gausa internete. Www balistines raketos sssr. Interneto referatas. Internetas referatai. Referatai apie interneta. Balistiniai tyrimai referatas. Internetas išvados. Referatas "internetas".

Įvadas. Interneto atsiradimas. Interneto teikiamos galimybės. Elektroninis paštas. Elektroninės konferencijos ir diskusijos usenet. Irc (internet realy chat) pokalbų retranslaivimas internete. Ftp. Gopher. Telnet. Interneto mazgų adresai. Internetas lietuvoje. Ką internete veikia lietuviai. Kur dažniausiai naudojamasi internetu. Informacijos gavimo forma. Kur sužinoma apie naujienas internete. Reklama internete. Išvados.

Internetas – tarptautinis kompiuterių tinklas, jungiantis keliasdešimt tūkstančių kompiuterių tinklų visame pasaulyje. Ko gero šiomis dienomis jau nėra žmogaus, kuris nėra naudojęsis internetu, ar bent jau apie jį ką nors girdėjęs. Internetas plačiai paplitęs visame pasaulyje ir naudojamas ne tik kaip darbo ar susisiekimo priemonė, bet ir informacijos paieškai, pramogoms.

Internetas ko gero pati didžiausia informacijos saugykla, kurioje gausu ne tik tekstinės, bet ir vaizdinės, grafinės bei garsinės informacijos. Informacijos gausa labiausiai ir žavi interneto vartotojus, kurie gali rasti sau naudingų žinių bet kokia tema, pradedant evoliucija ir mikropasauliu, baigiant karo pramone ir kosmoso tyrimais.

Tačiau be informacijos internete gausu kitų paslaugų, pavyzdžiui elektroninis paštas, leidžintis išsiųsti laišką į kitą pasaulio kraštą per kelias sekundes, ar irc leidžiantis bendrauti su žmonėmis , esančiais už kelių tūkstančių kilometrų, realiu laiku, ar konferencijos internete – usenet, taip pat labai populiarūs ftp serveriai, kuriuose gausu naujausių filmų ar muzikos kūrinių.

šiame darbe plačiai aptariama interneto atsiradimo istorija, pagrindinės interneto teikiamos paslaugos, interneto mazgų adresai, internetas Lietuvoje, interneto istorija prasideda 1957 metais. Tai buvo tarptautiniai geofizikos metai paskirti žemutinių atmosferos sluoksnių intensyviam tyrinėjimui. 1955 metais amerikos mokslininkas eizenhoueris pakelbė sudėtingą trijų lygių programą, kurios pasekoje turėjo būti paleistas į žemutinius atmosferos sluoksnius nedidelis satelitas. Tsrs paskelbė, kad irgi siekia to paties tikslo. Rusų pasirinktas metodas buvo sėkmingesnis ir 1957 metų spalio dieną tsrs paleido pirmąjį dirbtinį žemės palydovą sputnik i, jis svėrė 70 kg.

Amerikos vyriausybė pasijuto nesaugi, todėl nedelsiant prie gynybos ministerijos buvo įkurta arpa (perspektyvių projektų tyrimų agentūra). Jos tikslas buvo sukurti šalies gynybos sistemą, išvengti netikėtų priešų technologinių pasiekimų. Arpa vykdė jav palydovų programą iki nasa sukūrimo 1958m.

Arpa tapo smegenų centru, kuriame dirbo šimtai geriausių amerikos mokslininkų. Svarbiausios arpa mokslinių tyrinėjimų kryptys buvo - kosmosas, balistinės raketos, atominiai ginklai, nuo pat savo įsikūrimo arpa labiausiai domėjosi ryšių užmezgimu tarp bazių ir valdymo centrų, ypač pastoviais ryšiais tarp kompiuterių.

1962 metais arpa pradėjo kompiuterių tyrimo programą , kurios vadovu tapo mit mokslininkas džonas liklideris.

  • Microsoft Word 19 KB
  • 2012 m.
  • 10 puslapių (2394 žodžiai)
  • Justico
  • Internetas
    10 - 1 balsai (-ų)
Internetas. (2011 m. Sausio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/internetas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 23:18
×