Internetinė kavinė verslo planas (2)


Verslo idėjos , tikslai ir galimybės. Paslaugos aprašymas. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Marketingo planas. Kainų politika. Reklama ir rėmimas. Trumpas paslaugų teikimo proceso aprašymas. Vietos ir patalpų analizė. Organizacinis planavimas. Darbo jėga. Savininkai ir valdytojai. Rizikos vertinimas. Galimos problemos ir kliūtys. Alternatyvi veikla. Reikiamos lėšos ir jų naudojimas.


Reikalingi įrengimai yra 21 kompiuteris, kuriuos šiuo metu labiausiai apsimoka pirkti firmoje “TOPO CENTRAS”. Perkant kompiuterius firma suteiks nuolaidų. Vieno galingos konfigūracijos kompiuterio kaina su PVM yra 900 €. Įmonei reiks 20 kompiuterių už 900 €, vieno spalvoto spausdintuvo kurio kaina 170€, vieno skenerio kainuojančio 100€. Nesėkmės atveju ši kompiuterinė įranga prarastų ~10 % savo dabartinės vertės, todėl ją parduoti sunkumų nekiltų.

Planuojamas vienas įmonės savininkas. Daiva Stonkutė yra VGTU Inžinerinės Informatikos III – kurso studentė. Turi didelę patirtį naujausiųjų kompiuterinių technologijų srityje. Įkūrus įmonę Daiva Stonkutė užimtų vadybininkės pareigas. Buhalteris bus priimtas sudėtingos ir patikimos atrankos būdu. Svarbiausia pareiga yra vadybininko, nes ji apima ir įmonės vadovo pareigą. Jis bus pagrindinis organizatorius bei kartu ir atsakingas asmuo už kompiuterinės technikos atnaujinimą, technikos gedimų šalinimą, kolektyvo prižiūrėjimą, saugumo aprūpinimą. Pardavėjai – prižiūrėtojai turėtų prižiūrėti tvarką kavinėje, aptarnauti klientus, nustatinėti gedimus kompiuteriuose. Padėjėjo pareigos kaip ir prižiūrėtojo. Atsakingas už tvarką kavinėje bei klientų aptarnavimą. Valytoja – atsakinga už švarą kavinėje. Vadovui turės paklusti visi darbuotojai, prižiūrėtojai galės vadovauti padėjėjui bei visi galės nurodinėti valytojai. Tačiau kiekvienas darbuotojas žinos savo pareigas, ir turės dirbti kaip komanda kad pasiektų kuo didesni pastovių lankytojų skaičių.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 22 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (3015 žodžiai)
  • Universitetas
  • Asta
  • Internetinė kavinė verslo planas (2)
    10 - 6 balsai (-ų)
Internetinė kavinė verslo planas (2). (2016 m. Balandžio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/internetine-kavine-verslo-planas-2.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 18:08
×