Internetinė kavinė verslo planas


Ūkio subjektas. Internetinės kavinės veikla. Verslo plėtros tiklai ir uždaviniai. RINKA. Rinkos analizė. Konkurentai. SSGG (SWOT) analizė. Rinkos segmentavimas. Kainos nustatymas. Reklama ir rėmimas. Produkcijos gamyba (paslaugos). Įrengimai. Valdymas ir darbuotojai. Įmonės OVS. Darbo apmokėjimai. Investicijos ir finansavimas. Investicijų poreikis. Finansavimo šaltiniai. Finansinės prognozės. Paklausos prognozavimas. UAB „Netas“ paslaugų kainos. Veiklos sąnaudų prognozė. Pelno (nuostolio) ataskaita. Balansas. Pinigų srautų ataskaita. Projekto įvertinimas. Projekto nauda. Rizika. Ekonominio gyvybingumo rodikliai. Veiklos nenuostolingumas (LŪŽIO TAŠKAS). Išvados. Literatūra. Priedai.

Mūsų kuriamos įmonės pagrindiniai tikslai yra šie: įmonė visų pirma stengsis įsitvirtinti rinkoje, paskui maksimizuoti savo gaunamą pelną. Įmonė taip pat stengsis užkariauti tam tikrą nemažą rinkos dalį ir sėkmingai varžytis su konkurentais. Įmonė stengsis kaupti kapitalą plėtrai. Viskas priklausys nuo tinkamo vartotojų poreikio patenkinimo ir kokybiško paslaugos teikimo užtikrinimo. Bandysime iš banko paimti 120000 Lt paskolą verslo pradžiai (15% metinių palūkanų, išmokamų kas mėnesį), nes brangiems moderniems kompiuteriams pirkti bei patalpoms nuomoti.

Įmonė yra maža. Joje dirbs 7 darbuotojai, tame tarpe ir įmonės, savininkai, kurie vykdys ir įmonės direktoriaus ir direktoriaus pavaduotojo pareigas. Direktorius pavaldinius – buhalterį, direktoriaus pavaduotoją ir tinklo administratorius valdys tiesiogiai, tai yra, kiekvienas iš jų bus ataskaitingas tiesiai direktoriui. Direktoriui bus nustatytas 2000 Lt atlyginimas, direktoriaus pavaduotojui – 1200 lt, o buchalteriui ir tinklo administratoriams – po 800 Lt. Atlyginimai bus pastovūs, vengiant sudėtingų atlyginimų skaičiavimo metodų.

  • Vadyba Verslo planas
  • Microsoft Word 80 KB
  • 2013 m.
  • 28 puslapiai (5534 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dinara
  • Internetinė kavinė verslo planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Internetinė kavinė verslo planas. (2013 m. Spalio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/internetine-kavine-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 06:54
×