Internetinė televizija IP TV


Internetine tv. Internetines televizijos ypatumai. Ipi tv internete. Analoginė televizija referatas.

Terminų paaiškinimo sąrašas. Įvadas. Interneto plėtra. Interneto televizija. Ip-tv architektūra. Ip-tv taikymas. Ip-tv įrangos gamintojai. Interneto televizijos privalumai ir trūkumai. Interneto ir tradicinės televizijos itakų kova pasaulyje. Mobilioji interneto televizija. Interneto televizija lietuvoje. Išvados. Literatūros sąrašas.

Tai patogus ir lengvas būdas sužinoti apie žmoniją, naujausius įvykius, naujienas, susisiekti su kitais žmonėmis. Todėl net nekeista, kad žmonės renkasi, tai kas naudingiau jiems, tačiau to pasekmė – nuostolis tradicinei televizijai. Akivaizdu, kad internetas gali suteikti dideles galimybes. Jis, siekdamas pritraukti, kuo daugiau žmonių, tiria jų norus, poreikius, jų laisvalaikio leidimo būdus, taip trokšdamas visa tai perteikti interneto platybėse. Kiekvienu metu tinkle randasi dešimtys milijonų žmonių. Interneto auditorija auga sulig kiekviena diena, valanda, minute. Ji turi savo poreikius, o operatoriai ir redaktoriai juos gali patenkinti tik įsisavinę interneto kalbą bei kultūrą.

Šiuo referatu siekiu aptarti interneto paplitimą, jos svarbą, interneto televizijos ypatumus, minusus ir pliusus ir pan. Bandysiu išaiškinti esminius aspektus, kodėl vis daugiau žmonių renkasi interneto televiziją, o ne visiems puikiai tarnavusią tradicinę analoginę televiziją. To pasekoje, apžvelgsiu IP-TV transliavimo galimybes ir ypatumus Lietuvoje. Tuo tikslu išsiaiškindama interneto televizijos įtaką žmonėms ir perspektyvas ateityje.

  • Informatika Referatas
  • Microsoft Word 255 KB
  • 2012 m.
  • 21 puslapis (3260 žodžiai)
  • Silvija
  • Internetinė televizija IP TV
    10 - 3 balsai (-ų)
Internetinė televizija IP TV. (2012 m. Gruodžio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/internetine-televizija-ip-tv.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 11:27
×