Internetinės drabužių parduotuvės galimybių studija


Įžanga. Galimybių studija. Galimybių studija – ruošimo pakopos. Projekto apibūdinimas. Pagrindinė idėja. Misija. Vizija. Tikslai. Bendras investavimo tikslas. Esama situacija. Apie „Tau ir Tavo mažyliui“. Dėl indivudualios veiklos steigimo. Individualios veiklos pajamų deklaravimas. Dėl gyventojų pajamų mokesčio. Dėl PVM mokėjimo. Apskaita. Mažmeninė prekyba. Internetinio puslapio kūrimas. Konkurencija. Prekių pristatymas. Teisinis reglamentavimas. Rinka ir marketingo kompleksas. Tikslinė rinka. Marketingo komplekso samprata. Marketingo elementai. Rinkodaros išlaidos. Internetinio puslapio kūrimo ypatumai. Suplanuotas tinklapio tikslas ir vaizdas. Tinkamų spalvų parinkimas. Darbuotojai ir valdymas. Paslaugos ir galimos alternatyvos. Prekybos technologinė schema. Tiekėjai. Veiklos vieta ir aplinka. Veiklos vykdymo alternatyvos. Jų pliusų ir minusų vertinimas. Finansinės alternatyvos ir perspektyvos. Planuojamos pardavimų apimtys ir išlaidos. Projekto investicijų ataskaitinis laikotarpis. NPV apskaičiavimas. Atsipirkimo laikotarpis. Išvada.

Verslo projektas eleltroninė kūdikų ir nėščiųjų parduotuvė „Tau ir Tavo mažyliui“ investicijų atsipirkimo laikotarpis yra maždaug 2 metai. Kadangi, labai optimistiškai prognozavau pardavimus, veiklos metinės pajamos buvo labai didelės (virš 155000 Lt, todėl, individualia veikla turi būti apmokęstinama PVM mokesčiu). Atskaičius PVM mokestį nuo gauto grynojo pelno projekto atsiperkamumo laikas dar labiau pailgėja.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 62 KB
  • 2013 m.
  • 20 puslapių (4697 žodžiai)
  • Universitetas
  • Edita
  • Internetinės drabužių parduotuvės galimybių studija
    10 - 2 balsai (-ų)
Internetinės drabužių parduotuvės galimybių studija. (2013 m. Lapkričio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/internetines-drabuziu-parduotuves-galimybiu-studija.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 16:01
×