Internetinės kalbos poveikis


Sms kalbos poveikis. Sms kalbos įtaka. Sms zinuciu itaka. Sms žinučių poveikis. Sms kalbos zala. Iškraipyta internetinė kalba. Laiskas internetinei svetainei. Internetinė pažinčių pokalbiai svetaines "lietuvos. Sms žinuciu žala leksikai. Sms žinučių leksika.

„internetinės kalbos poveikis šiandien ir įtaka ateičiai. “.

Kompiuteris ir internetas šiais laikais užima labai svarbią vietą mūsų kasdieniniame gyvenime. Iš pradžių internetas buvo naudojamas tik duomenų keitimuisi tarp valstybių vadovų, paprastam žmogui jis buvo neprieinamas. Bet laikui bėgant internetas pradėjo skverbtis ir į mūsų gyvenimą. Didelį žmonių susižavėjimą kėlė elektroninis paštas, atrodė neįtikėtina bendrauti neišėjus iš namų, netekdavo kelias dienas laukti laiškų. Nors tuomet interneto paslaugų kaina buvo itin aukšta ir ne kiekvienam prieinama. Tobulėjant technologijoms interneto paslaugos pigo ir jomis pradėjo naudotis didelė visuomenės dalis, atsirado įvairių pažinčių svetainių, pokalbių kambarių, forumų, tai ypač viliojo jaunimą.Atrodytų nieko blogo, kai paspaudus vos vieną mygtuką mūsų elektroninis laiškas ar žinutė akimirksniu pasiekia adresatą, bet internetinė kalba yra iškraipyta, netaisyklinga.Lietuvos konstitucijoje parašyta, kad valstybinė kalba-lietuvių, bet informacinių technologijų suteiktos bendravimo galimybės su dar XVI amžiaus viduryje Martyno Mažvydo padėtais rašytinės kalbos pamatais nebeturi nieko bendra.

  • Lietuvių kalba Potemės 2018
  • Microsoft Word 12 KB
  • 2012 m.
  • 3 puslapiai (667 žodžiai)
  • Mokykla
  • Akville
  • Internetinės kalbos poveikis
    10 - 1 balsai (-ų)
Internetinės kalbos poveikis. (2012 m. Lapkričio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/internetines-kalbos-poveikis.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 18:58
×