Internetinės kavinės verslo planas


Interneto kavinės verslo planas. Jnternetiniu kaviniu poreikid. Patalpos kompiuterinei kavinei. Interneto kaviniu verslas. Verslo planas kavines. Kavines planas. Kavinės verslo planas lūžio taškas. Verslo planas kavinei. Kaviniu rinkos tendencijos.

Apibendrinimas. Verslo aprašymas. Bendras sumanymo aprašymas. Verslo sferos apibūdinimas. Firmos istorija arba atsiradimas. Sumanymo uždaviniai. Sumanymo unikalumas. Marketingas. Verslo aplinkos veiksniai. Rinkos būklė, jos dydis ir tendencijos. Konkurencija rinkoje. Marketingo tikslai ir strategijos. Rinkos segmentavimas ir tikslinių rinkų parinkimas. Marketingo rinkinio elementai. Produktas rinkos požiūriu. Pasiskyrstymo kanalai. Kainų nustatymas. Reklamavimas ir stimuliavimas. Gamyba. Gamybos vykdymo vieta. Gamybos poreikiai. Reikalingos patalpos. Įrenginiai ir kitos priemonės. Tiekimo ir transportavimo veiksniai. Darbuotojų samdymo galimybės. Gamybos kaštų prognozė. Valdymas. Valdymo grupės sudėtis. Organizacinė firmos struktūra. Juridinė sandara ir sutartys. Patarėjai ir konsultantai. Kritinė rizika. Numatomos problemos ir kliūtys. Rizikos veiksniai. Alternatyvios veikimo kryptys. Finansai. Reikiamos lėšos ir jų panaudojimas. Pardavimo prognozė. Prognozuojamų pinigų srautų ataskaita. Darbų grafikas. Bibliografija. Priedai. Pelningumo lūžio taškas. Naudotos literatūros sąrašas.

Žvelgiant į ateitį, matomas vis didesnis poreikis informacijos paieškai skaitmeniniuose kanaluose ir didėjant kompiuterinių žaidimų populiarumui, nusprendėme įkurti UAB df angliško vertinio sutrumpinimas (digital future), tai reikštų - skaitmeninė ateitis. Ši mūsų sugalvota firma, teiks interneto bei kompiuterinių žaidimų paslaugas. Vartotojams tai suteiks galimybę gauti visa jiems reikalingą informaciją iš didžiausio pasaulyje duomenų bazės – interneto, bei linksmiau ir įdomiau praleisti laisvalaikį žaidžiant kompiuterinius žaidimus.

Uab df kaip ir daugelio internetinių kavinių, pagrindine užduotis bus – teikti interneto paslaugas bei stengsimės aprupinti vartotojus naujausiais ir papuliariausiais kompiuteriniais žaidimais. Taipogi šalia kompiuterinės salės bus veikianti kavinė, kuri galės aprūpinti vartotojus įvairaus pobudžio patiekalais bei nealkoholiniais gėrimais. Mūsų internetinėje kavinė bus leidžiama rengti kompiuterinių žaidimų turnyrus, kurie papildomai turėtų pritraukti daugiau vartotojų, tai būtų savotiška reklama. Kaip ir daugelis kitų firmų steigėjų, mes siekiame pelno bei tikslas isitvirtinti šiame versle. Planuojamas darbo laikas 24 valandos per parą. Tai užtikrins didesnį pelną ir taipogi įvesime naktinį tarifą, kuris turėtų sudominti atskirą vartotojų grupę. Mūsų UAB df patalpas norėtumėm isteigtį miegamajame rajone, tai užtikrintų mažesne konkurenciją, kadangi panašių internetinių kavinių yra daug miesto centre. Pagrindinį įmonės patalpų plotą užims kompiuterinė salė, su jai reikiama įranga : 40 kompiuterių, baldai. Ir atskira patalpa kavinei. Planuojame, kad UAB df įkurimui 500000 lt. Pradžioje įmonėje dirbs 10 žmonių – Jos savininkai, ir papildomi darbininkai. Geografiniu požiūriu mūsų įmonė orientuota į vilniaus miestą. Paslaugų kainos bus nuolat derinamos atsižvelgiant į konkurentu kainas, nuolatiniams klientams bus suteikiamos įvairios nuolaidos. Įmonės veiklą ir joje atsiradusias naujoves planuojame reklamuoti spaudoje, bei reklaminiais bukletais, taipogi internete. Planuojamas, skirimas reklamai apie 20000 lt. Būtinai ap Lietuvoje jau yra daug firmų teikiančių internetines paslaugas, bet mūsų tai vistiek neišgasdino. Teigsime vartotojams internetines paslaugas ir kompiuterinius žaidimus. Pagrindinė mūsų firmos planuojama veikla - teikti internetines paslaugas vartotojams neturintiems galimybių internetu naudotis namuose, bei naudotis kavinės paslaugomis. Šalutinė veikla – turnyrų rengimai ir leisime nuomoti patalpas kompiuterinių žaidimų renginių organizatoriams.

  • Microsoft Word 156 KB
  • 2011 m.
  • 27 puslapiai (4332 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ernesta
  • Internetinės kavinės verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Internetinės kavinės verslo planas. (2011 m. Kovo 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/internetines-kavines-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 02 d. 16:44
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo