Internetinės parduotuvės GETSTYLE rinkodaros planas


Internetinės parduotuvės GETSTYLE rinkodaros planas.


Misija – garantuoti saugų ir paprastą atsiskaitymą už prekes, greitą prekių pristatymą į namus ir darbovietę klientui patogiu laiku, užtikrinti operatyvų klientų konsultavimą el. paštu arba telefonu.

Nauji bei tvarkingi drabužiai yra labai svarbūs kiekvienam iš mūsų, ir tai nesukelia didelių problemų ekonominei aplinkai, nei buitinė technika ar pan. Šiuo metu ekonomika, kad ir nedideliu tempu, bet auga. Gyventojų perkamoji galia taip pat. Tačiau kaip žinoma, vartotojai labiau yra linkę pirkti pigesnius drabužius nei kokybiškesnius, todėl didesnę paklausą turi importuojama žemesnės kategorijos produkcija. Internetinė parduotuvė “Getstyle” turi nemažą gaminių asortimentą, todėl vartotojas gali pasirinkti sau tinkamą.

Tai parduotuvė orientuota į 14 – 40 metų žmones, kurie nebijo eksperimentuoti, nori būti stilingi ir spalvingi. Internetinės parduotuvės “Getstyle” siūlomi drabužiai didelės spalvų ir modelių įvairovės, laisvo ir neįpareigojančio stiliaus – tai pagrindiniai kriterijai pagal kuriuos jaunimas renkasi sau drabužius. Ši parduotuvė pranašumą prieš kitas parduotuves, turi dėl garsių firmų prekinių ženklų prekiaujamos produkcijos, kuri yra kokybės atspindys. Parduotuvėje sau tinkančius ir patinkančius darbužius gali surasti ne tik liekno ar vidutinio sudėjimo žmonės, bet ir tie, kurie nešioja didesnio, nei įprasta dydžio drabužius ir kuriuos paprastai labai sunku rasti kitose parduotuvėse.

Nusakykite pagrindinius el. parduotuvės rinkodaros tikslus, kurie būtų išeinantys iš jūsų 1 skyriaus apibrėžtos vizijos ir misijos.

Prekės (paslaugos) asortimento schema, išskiriant pasirinktos įmonės pagrindinę (privalomą ir papildomą) ir šalutinę asortimento grupes.

  • Microsoft Word 435 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (1623 žodžiai)
  • Kolegija
  • Donatas
  • Internetinės parduotuvės GETSTYLE rinkodaros planas
    10 - 9 balsai (-ų)
Internetinės parduotuvės GETSTYLE rinkodaros planas. (2016 m. Gegužės 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/internetines-parduotuves-getstyle-rinkodaros-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 19 d. 15:02
×